HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13330 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

2014 Nisan Ayı Magazin Haberleri

08 Mayıs 2014
Ana Sayfa » İnternet Haberleri » 2014 Nisan Ayı Magazin Haberleri

Medya Takip Merkezi (MTM) 2014 Nisan Ayı Magazin Gündemini Raporladı.

Medya Takip Merkezi’nin Nisan ayı verilerine göre, ayın en çok konuşulan ismi Cem Yılmaz oldu. Ünlü komedyen, 3 bin 714 haber adediyle listede ilk sırada yer aldı. Twitter’da 6 milyonu aşkın takipçisi olan Cem Yılmaz, ‘Cem101mmx1’ hesabıyla Instagram’a da üyelik başlatarak magazin basının ilgisini çekti. Twitter’dan paylaştığı selfie pozunun altına “Selfie-Kendikem” yazan Cem Yılmaz, ‘selfie’ kelimesine Türkçe karşılık arayan Türk Dil Kurumu’na kendine özgü üslubuyla göndermede bulundu.

Ünlü komedyenin izlenme rekorları kıran ve yılın en çok satan ürünlerinden olan “CM101MMXI Fundamentals” adlı DVD’si, magazin basınında da ilgi gördü. 2013 yılında eşi Ahu Yağtu’dan ayrılan Cem Yılmaz, yeni sevgilisi ile görüntülenince magazin gazetecilerine malzeme çıkarmış oldu. Cem Yılmaz’ın, Lösemili Çocuklar Vakfı’nın Türkiye’nin en donanımlı onkoloji kentini yapmak için düzenlediği ‘Bir Tuğla da Sen Koy’ kampanyası için  10 bin tuğla satın alması, onu öne çıkaran haberler arasında yer aldı.

MTM’nin aynı araştırmasına göre Nisan ayında en fazla konuşulan bir diğer isim, 3 bin 121adet yazı ve haberle Acun Ilıcalı oldu. Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen’le birlikte Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’la görüşmesiyle gündeme gelen Ilıcalı, yapımcısı olduğu Survivor yarışması ile de haberlere sıklıkla konu edildi.

Acun Ilıcalı’yı sırasıyla Kenan Işık, Necati Şaşmaz, Demet Akalın, Nejat İşler takip ettiler.

mtm-nisan-magazin

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Tema Fabrika