HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13330 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

21 ünlü serbest 27 ünlüye tutuklama talebi

07 Ağustos 2013
Ana Sayfa » Kültür & Sanat » 21 ünlü serbest 27 ünlüye tutuklama talebi

Narkotik Şube Ekiplerinin Uyuşturucu operasyonu kapsamında gözaltına aldıkları ünlülerden 21’i serbest bırakılırken 27 kişi de tutuklama talebi ile mahkemeye sevk edildi.

Serbest bırakılanlar arasında Kenan İmirzalıoğlu, Nehir Erdoğan, Engin Altandüzyatan, Ersin Korkut ve Özge Özpirinçci’in de yeraldığı ünlüler bulunuyor.

Narkotik operasyonunda gözaltına alınan ve aralarında birçok ünlü ismin de bulunduğu 48 kişi sabah saatlerinde Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na getirildi. Sağlık kontrolünden geçirilen şüphelilerin savcılık sorgusu yapıldı. 7 savcı tarafından sorgulanan kişilerden,
oyuncular Kenan İmirzalıoğlu, Nehir Erdoğan, Engin Altandüzyatan, Ersin Korkut ve Özge Özpirinçci’nin de aralarında bulunduğu 9 kişi serbest bırakıldı. Aralarında Engin Günaydın ve Sarp Apak’ın da bulunduğu 12 kişi ise adli kontrol talebi ile mahkemeye sevk edildi. Uyuşturucu sattığı öne sürülenlerin de aralarında yeraldığı 27 kişi ise tutuklama istemiyle mahkemeye sevk edildi.

Oyuncular Engin Altan Düzyatan ve Özge Özpirinçci adliyeden elele ayrıldı. Çağlayan’ndaki İstanbul Adalet Sarayı’ndan çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Düzyatan, ” Dosyada gizlilik kararı olduğu için açıklama yapamayacağız. Dosya kalabalık olduğu için iki gün sürdü. Böyle bir durumun içinde kalmak bizi rahatsız etti. Aile yapımızla, duruşumuzla böyle bir durumun içinde olmayı uygun görmezdik fakat öyle uygun görmüşler. İfademize başvurdular. İfademizi verdik serbest bırakıldık” dedi. Özge Özprinçci de, “Bodrum’da bardan alındığım söylenmiş. Ailemin evinde annemin yanında alındım” ifadelerini kullandı. Savcılık sorgusunun ardından serbest bırakılan ünlü oyuncu Ersin Korkut ise, basın mensuplarına ‘İyi bayramlar’ dedikten sonra aracına binerek adliyeden ayrıldı.

Kaynak-Milliyet

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Tema Fabrika