HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13335 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

9 Yaşında Anne Olan Çocuk Kısırlaştırıldı

08 Şubat 2013
Ana Sayfa » Dünya Haberleri » 9 Yaşında Anne Olan Çocuk Kısırlaştırıldı

Meksika’da 9 yaşındaki bir çocuğun anne olması ülkenin gündemini alt üst etmişti.Sağlıklı  bir bebek dünyaya getiren 9 yaşındaki  Dafne isimli çocuğun doktorlar tarafından kısırlaştırıldığı iddia edildi.

Meksika polisi, 17 yaşındaki tecavüz zanlısının izini sürerken ortaya atılan bir başka iddia herkesi dehşete düşürdü. 9 yaşında anne olan Dafne’nin üvey babasından hamile kaldığı da iddialar arasında..

Yerel bir gazetenin haberine göre, okuma-yazma bilmeyen Dafne’nin annesi kızının çocuk yaşta hamile kalmasının bir suç olduğunu bilmiyordu. Dafne ise yedinci aya kadar hamile olduğunun farkında değildi. Dafne’nin annesinin hayat kadını olduğu da iddialar arasında. 10 tane kardeşi olan Dafne, okula gitmek yerine ev işleriyle ilgileniyordu.

El Occidental gazetesi, Dafne’nin birçok kez tecavüze uğramış olabileceğini yazdı.

Küçük kızın birçok kez babası tarafından dövüldüğü ve aynı yatağı paylaştıkları da iddialar arasında. Polis, Dafne’nin 17 yaşındaki sevgilisini ararken aynı zamanda tüm erkek akrabaların DNA örneklerini de toplamaya çalışıyor.

Polisin konuşmaya gittiği ailenin evini terk ettiği bildirildi. Kısırlaştırma iddiasını ise insan hakları komisyonu araştırıyor.

Kaynak-Dail Mail Haber Ajansı

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Tema Fabrika