HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13330 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Adana’da Cinnet! Karısını ve Kızını Tokmakla Öldürdü

30 Ocak 2013
Ana Sayfa » Genel Haberler » Adana’da Cinnet! Karısını ve Kızını Tokmakla Öldürdü

Adana’da 70 yaşındaki Hasan Şahin isimli vatandaş, iflas edince bunalıma girip cinnet geçirdi. Karısını ve engelli kızını tokmakla öldüren Şahin, 10. kattan atlayarak yaşamına son verdi..

Adana Merkez Seyhan ilçesine bağlı Reşatbey Mahallesi’ndeki Adalet Caddesi üzerindeki bir apartmanda  yaşayan Hasan Şahin, iflas edinde girdiği bunalım sonucu cinnet geçirdi.Nar suyu fabrikası kuran ve soğuk hava deposu sahibi olan 70 yaşındaki çiftçi Hasan Şahin , borçlarına karşılık bu mülklerini ipotek etti.

İşleri ters giden ve iflas eden Hasan Şahin, son zamanlarda apartman aidatını bile veremez duruma geldi.Bu sabah saatlerinde girdiği bunalım sonucu cinnet geçiren Şahin,eşi  60 yaşındaki Selvinaz Şahin ve engelli kızı 33 yaşındaki  Ayşe Şahin’i uyudukları sırada, tokmakla kafalarına vurarak öldürdü. Eşi ve kızını öldüren Hasan  Şahin, daha sonra oturduğu apartmanın  10. kattındaki  evinin balkonundan atlayarak intihar etti. 10. kattan atlayan 4 çocuk babası Şahin, olay yerinde hayatını kaybetti.Olayı görenler şoka girerken, Hasan Şahin’in  oğlu Atilla Şahin ve yakınları acı içinde feryat ederek ağladı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Tema Fabrika