HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13328 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Alp Ali Şen’in Cenaze Töreni Yasa Boğdu

20 Mayıs 2014
Ana Sayfa » Son Dakika Haberleri » Alp Ali Şen’in Cenaze Töreni Yasa Boğdu

Dedesiyle aynı adı taşıyan 17  Alp Ali Şen, dün Şile’de ATV adlı aracı kullanırken karşıdan gelen kamyonun araca çarpması sonucu hayatını kaybetmişti. Fenerbahçe eski Başkanı Ali Şen, torunu Alp Ali Şen’in cenaze törenine katıldı. Tabutu sırtlayan Ali Şen, gözyaşlarına boğuldu.

Alp Ali Şen Kimin Oğlu?, Alp Ali Şen Kimdir?

17 yaşında Şile’de geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden 17 yaşındaki Alp Ali Şen, Fenerbahçe eski Başkanı Ali Şen’in torunudur. Anne Begüm Şen, baba Adnan Şen’in oğlu olan Alp Ali Şen, Şile’de bir arkadaşıyla ATV adlı aracı kullanırken geçirdiği trafik kazası sonucu genç yaşta yaşamını yitirdi. Alp Ali Şen’in cenaze törenine dedesi Ali Şen ve amcası  Metin Şen başta olmak üzere çok sayıda ünlü kişi yakınları ve sevenleri katıldı. Oğullarına son kez bakan Şen ailesi, gözyaşlarına boğuldu. ALi Şen, 17 yaşındaki  torunu için gözyaşı döktü. Anne ve babası cenaze geldiğinde güçlükle ayakta durabildi.

alp-ali-sen-cenaze-toreni-1

Alp Ali Şen’in Cenaze Töreni

Mustafa Sarıgül Alp Ali Şen’in Cenaze Törenine Katıldı

Alp Ali Şen’in cenaze töreninde güçl ayakta durmakta güçlük çeken anne  Begüm Şen ve  baba Adnan Şen’in, birbirlerinden destek alarak yürüdükleri görüldü. Torununu kazada kaybeden Ali Şen de gasilhane önünde gözyaşlarını tutamadı. Şen’in de güçlükle ayakta durabildiği gözlendi. Şişli eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül de gasilhaneye gelerek Şen ailesine destek oldu

alp-ali-sen-cenaze-toreni

Alp Ali Şen’in Cenaze Töreni

Ali Şen Tabutu Omuzladı
Alp Ali Şen’in cenazesi daha sonra gasilhaneden çıkartıldı. Alp’in cenazesi dedesi Ali Şen ve yakınlarının omuzlarında cenaze aracına taşındı. Cenaze daha sonra Teşvikiye Camii’ne götürüldü.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Tema Fabrika