HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13330 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Amerikalı Komedyen, Başbakan’a Eşcinsel Dedi

15 Haziran 2013
Ana Sayfa » Dünya Haberleri » Amerikalı Komedyen, Başbakan’a Eşcinsel Dedi

Amerikalı ünlü komedyen Stephen Colbert, Türkiye ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret ederek bir skandala imza attı.

Amerika’da en çok izlenen komedi showlarından biri olan ABDli komedyen Stephen Colbert’un sunuculuğunu yaptığı Colbert Report komedi şovunda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Osmanlı İmparatorluğu ve Türkiye’ye hakaret etti.Stephen Colbert, Başbakan Erdoğan’a “eşcinsel” ve “kırkayak, çiyan” diyerek ağır hakaretlerde bulundu

Amerika’nın en çok izlenen komedi ve haber Showlarından Stephen Colbert’un sunduğu Colbert Report programında büyük bir skandala imza attı. “Haftanın İç Savaş Yaşayan Müslüman Ülkesi” adlı bir parodi çeken Colbert, Türkiye ile ve Türkiye’nin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan ile küstahça dalga geçti. Türkiye’deki demokrasi ve gelişmişliği diline dolayan Stephen Colbert “Müslüman bir ülkede” ancak bu kadar demokrasi olabileceğini iddia etti.

Colbert bununla da kalmayıp, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın isminin harflerinden bir anagram oluşturarak “Pro Gay Centipede Ray” kelimelerini türetti. Böylece Başbakan’a Eşcinsel anlamına gelen “GAY” ile “kırkayak ve çiyan” anlamına gelen “Centipede” kelimelerini yakıştıran Colbert, Türkiye’deki son durumu Sabah yazarı Ömer Taşpınar ile değerlendirirken, hakaretlerle dolu parodisine Taşpınar’ı da alet etti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Tema Fabrika