HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13328 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Balığın Okyanusta kum üzerine çizdiği desen şoke etti

30 Ağustos 2013
Ana Sayfa » Genel Haberler » Balığın Okyanusta kum üzerine çizdiği desen şoke etti

Okyanus derinliklerinde bir balığın kum’un üzerine çizdiği muhteşem desen herkesi hayretler içerisinde bıraktı. Balığın bu muhteşem deseni neden çizdiği henüz bilinmiyor.

Okyanus Derinliklerinde Muhteşem Desen

Bir balığın okyanus derinliklerinde kum’un üzerine çizdiği muhteşem desen, herkesi haretler içerisinde bıraktı. Bu mucizevi olayı görüntüleyenler olayı dehşet ve hayretler içerisinde izlerken, balığın muhteşem deseni çizmesi ise saniye saniye görüntülendi.

Deseni çizen balık, muhteşem şekilde manevralar yapıp, ortaya muhteşem bir sanat eseri çıkarmaktadır. İslam’i kesimler, balığın ibadet ettiği şeklinde yorumlarken, bilim insanları balığın bu deseni çizme nedenini ve balığın çizdiği desenin ne anlam taşıdığı üzerinde çalışmalar yapmaya başladı.

Kainatta yaşanan ilginç olaylardan birisi de okyanusun dibinde görüntülendi. Okyanus dibinde kumun üzerine bir balığın çizdiği desen herkesi hayretler içerisinde bıraktı. Balığın bu deseni neden çizdiği henüz bilinmemekte.

Okyanus derinliklerinde yaşayan balığın kum üzerine çizdiği desen görenleri şoke etti. Balığın okysanus derinliklerinde bu deseni neden çizdiği ise henüz bilinmiyor.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Tema Fabrika