HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13330 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Baydemir’den Diyarbakırspor İçin SMS Kampanyası

23 Şubat 2012
Ana Sayfa » Genel Haberler » Baydemir’den Diyarbakırspor İçin SMS Kampanyası

Maddi sıkıntı çeken Diyarbakırspor için seferber olan Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir Diyarbakırspora destek için SMS kampanyası başlattı..

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir, ekonomik anlamda sıkıntılı günler yaşayan Diyarbakırspor Kulübüne destek olmak amacıyla başlatılan SMS kampanyasına 500 SMS’lik sembolik destek sundu.

Diyarbakırspor Kulüp Başkanı Nurullah Edemen ve yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir’i ziyaret etti. Baydemir, konuklarını Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Hacı Haspolat ve yönetim kurulu üyeleri ile Yerel Gündem21 Kent Konseyi Genel Sekreteri Metin Kılavuz ile birlikte karşıladı.

Diyarbakırspor Kulübü Başkanı Nurullah Edemen kulübün yaşadığı zor günlerini atlatabilmek için bir SMS kampanyası başlattıklarını belirterek, Baydemir’den de kampanyaya destek olmaları talebinde bulundu.

Baydemir, Diyarbakır’daki tüm spor kulüplerinin kamu kurumlarına dayanmaması ve maddi açıdan da taraftara dayanması gerektiğine ilişkin kanaatini daha önce de kamuoyuyla paylaştığını anımsattı. Bu kampanyanın da aslında gücü itibarıyla taraftara dayanmak olduğunu belirten Baydemir, “Ben de Diyarbakırlı bir hemşehriniz olarak sembolik SMS’i gönderiyorum” dedi. DIYAR DESTEK yazarak, 8044’e mesaj atıp kampanyaya destek olan Baydemir, bir SMS’in 5 liraya tekabül ettiğini ve ekonomik gücü oranında toplam 2500 liraya denk gelecek 500 SMS’le kampanyaya destek olduğunu söyledi.

Diyarbakırlılara çağrıda bulunan Baydemir, şöyle konuştu:

“Bir yapıyı kurmak ve sürdürmek istiyorsak, her taraftarın kendi ekonomik gücüyle kulübe sahip çıkarsa Diyarbakırspor’un da, Büyükşehir Belediyespor’un da ne belediyeye ne de vilayete ihtiyacı kalmayacaktır. Bence kalmamalıdır. Bu kentin girişimcileri, işadamları, esnafı, yaşayanı gücü oranında destek olursa bu zor günleri atlatmış oluruz.”

Sembolik desteklerinin bir dar gün dayanışması olarak görülmesini isteyen Baydemir, “Umarım bu desteğimiz, bir emsal olur. Kentte daha büyük desteklere zemin oluşturur” diye konuştu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Casio Murat
09 Mart 2012 - 00:58

Bir mesajda benden.. niye attın derseniz.. çünkü ben Galatasaraylıyım..
Ve Diyarbakırda herkes Galatasaraylı.. Artı hiçbir cimbom maçında olay çıkmıyor..
1 Sms_de benden Diyarbakırspora..#

Tema Fabrika