HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13330 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Çin’de Ailesi Tarafından Gömülen Bebeğin Mucizevi Hikayesi

14 Mayıs 2015
Ana Sayfa » Genel Haberler » Çin’de Ailesi Tarafından Gömülen Bebeğin Mucizevi Hikayesi

Çin’de ailesi tarafından diri diri gömülen bebek, 8 gün boyunca toprağın aldınta kaldı. Bebek mucizevi bir şekilde hayatta kaldı.

 

Küçük karton bir kutu içinde toprağın altında 8 gün boyunca kaldı. Akıllara durgunluk veren olayda yeni doğan erkek bebeğin onca zaman aç hatta susuz yaşayabilmesi inanılır gibi değil. Bebeğin susuzluktan ölmemesinin sebebi ise toprağın altına geçen az miktardaki yağmur suları.

Zavallı bebeğin bulunması ise ayrı bir mucize sanki. Ormanlık alanda ot toplamaya çıkan bir kadın bebeğin ağlamalarını duydukan sonra koşarak bir Budist tapınağına gidip bir rahiple bebeğin olduğu yere geri geliyor. Kadına ağlama seslerinin bir lanet olmadığını söyleyen rahip de polisi arayınca minik bebek toprağın altından çıkarılıyor.

cin-de-mucize-bebek

Dudağı yarık bir şekilde dünyaya geldiği için ailesinin terk ettiği bebeğin sağlık durumu şu an için iyi. Olayla ilgili aralarında bebeğin büyükannesinin de olduğu bir kaç akraba ve anne baba tutuklansa da delil yetersizliği sebebiyle serbest bırakıldılar.

Milliyet

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler : , ,
Tema Fabrika