HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13330 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Deccal’in sinsi planına karşı Türkiye, Rusya, Pakistan ve İran hemen birleşsin…

01 Eylül 2016
Ana Sayfa » Genel Haberler » Deccal’in sinsi planına karşı Türkiye, Rusya, Pakistan ve İran hemen birleşsin…

Türkiye 15 Temmuz gecesi çok ciddi bir Deccal saldırısı ile karşı karşıya kaldı. İçeriden halkın üzerine bombalar yağarken ve tanklar vatandaşın üzerine doğru yürürken halkın hiç bilmediği bir tehlike de denizde bekliyordu: İngiliz derin devletinin gemileri kıyılarımıza iyice yaklaşmıştı! Eğer bir zaaf görselerdi onlarda denizden çıkartma yapacaklardı!

Tam 200 yıldır Türkiye’yi parçalamaya çalışan İngiliz derin devleti bu darbe girişimi ile Türkiye’nin açıklarını görmek istedi. Eğer planları tutsaydı ve darbe başarılı olsaydı Türkiye’nin de Suriye’den hiç farkı kalmayacaktı. Kapımızın tam dışında bekleyen tehlike gerçekten de çok büyük. Bunu Türkiye’nin çok iyi anlaması ve acil tedbir alması gerek. Çünkü tehlike geçmiş değil.

Türkiye’nin şu aşamada, Deccal’in yılmayıp tekrar saldıracağı bilinirken yapması gereken biran önce hiç vakit kaybetmeden Rusya, Pakistan ve İran ile hemen birleşmektir. Bu dörtlü birleştiği taktirde ne İngiliz derin devleti, ne Amerikan derin devleti hiçbir şey yapamaz. Çünkü karşılarında hem ordu olarak hem nükleer güç olarak aşamayacakları bir duvar örülmüş olur. Türkiye bu dört ülkeyi birleştirmede görev almalı ve hiç vakit kaybetmemeli. Bu birleşme Kızey’de Rusya’nın, güneyde İran’ın da ve tabii ki Pakistan’ın da çok işine gelecektir. Bu ülke tıpkı Nato gibi bir birliğe imza atıp “bir ülkeye saldıran hepimize saldırmış demektir” mesajını dünyaya vermeli. İşte o zaman Deccal’in oyunu hepten bozulur. Zaten kısa bir süre sonra tüm İslam ülkeleri Mehdiyet vesilesiyle birleşecekler. Ama bundan önce Türkiye bu dört ülkeyi birleştirerek Türkiye üzerinde sinsi planlar kuran İngiliz derin devletine asla emellerine ulaşamayacağını göstermeli.

Kaynak: https://www.facebook.com/ingilizderindevleti/?fref=ts

Mert Arslanoğlu

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
Tema Fabrika