HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13330 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Dehşet-Şehri yılanlar bastı 60 ölü

24 Mayıs 2013
Ana Sayfa » Dünya Haberleri » Dehşet-Şehri yılanlar bastı 60 ölü

Dünyada şu ana kadar yaşanan dehşet olaylarından biri Sayid Dkheel kentinde yaşanıyor. Benzerlerini korku ve gerilim filmlerinde rastladığımız bu dehşet veren olayda şu ana kadar 60 kişi öldü çok sayıda kişi de yaralandı.

Irak’ın  Sayid Dkheel kentinde sel gibi yılan orduları şehrin içinde ölüm mangaları gibi dolaşıyor. Halk, korku ve panik içerisinde kendilerini evlerini kapatırken zehirli yılan ordularının vatandaşları öldürmeye devam ettikleri öğrenildi.

Kenti Yılanlar Sardı

Aşırı sıcaktan dolayı kenti esir alan ölümcül yılanlar,şehri  işgal etmeye devam ediyor.Yerel sağlık departmanına  göre, en az 60 kişi yılan sokmasından dolayı yaşamını yitirdi.Çok sayıda vatandaş yılan korkusuyla şehri terkederken Irak hükümetinin ilaç konusunda sıkıntı yaşadığı iddia ediliyor.

El Arabiya’nın verdiği  habere göre son birkaç ay içinde şehirde en az 60 kişi zehirli yılan sokması yüzünden hayatını kaybetti. Aşırısı sıcaklarda serin yerler arayan yılanların şehrin hemen her sokağından çıktığını belirten yetkililer, başta kobra,çıngıraklı yılan ve çok sayıda zehirli yılan vatandaşları öldürüyor. Yetkililer, yılan zehirine karşı şehir hastanelerinde panzehir bulunmaması nedeniyle ölüm sayısının arttığını bildirdi.

İşte El Arabiya’nın Çektiği O Görüntüler

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Tema Fabrika