HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13330 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Denizden Çıkan Gizemli Yaratık Şoke Etti

01 Mart 2013
Ana Sayfa » Dünya Haberleri » Denizden Çıkan Gizemli Yaratık Şoke Etti

 Güney Galler’de denizden kıyıya vuran gizemli yaratık ülkenin gündemini meşgul etmeye devam ediyor.Gizemli yaratığın yüzü at yüzüne,vücudu domuz vicuduna ve pençeleri de ayı pençesini andırıyor.

Şu Ana Kadar Eşine ve Benzerine Rastlanmayan Bu Gizemli Yaratık Haber Sitelerinin Gözdesi Haline Gelmiş Durumda.

Güney Galler’de sahilde köpek gezdiren Peter Bailey Tenby, büyük bir hayvan leşiyle karşılaştı. Peter leşin yanına yaklaştığında, hayvanın yüzünün, at yüzünü, vücudunun domuz vücudunu, pençelerinin ise ayı pençelerini andırdığını gördü. Korkuya kapılan Peter Bailey Tenby durumu yetkililere bildirdi.

yaratik2

Denizden Çıkan Gizemli Yaratık Şoke Etti

Bir sözcü, leşin Jack Russell terrier cinsi bir köpeğe ait olduğunu iddia ederken, Swansea Üniversitesi Koleji’nden Dr Dan Forman ise resimden herhangi bir yargıya varmanın zor olduğunu, ama parmak sayıları ve büyüklüğü dikkate alınırsa porsuk olabileceğini söyledi.

yaratik4

Denizden Çıkan Gizemli Yaratık Şoke Etti

Benzer bir olayı 2008 yılında da yaşayan New Yorklular, şimdi bu yaratıklardan daha fazlasının olduğunu düşünerek endişe duyuyorlar.

Sahile vuran yaratığın haberi yayıldıkça bilim adamları da olayla ilgilenmeye başladı.

yaratik 3

Denizden Çıkan Gizemli Yaratık Şoke Etti

Sahildeki cesedi inceleyen uzmanlar, hayvanın türünün ne olduğunu anlayamadı. Sıçan, köpek ve domuz vücuduna benzerlikler gösteren yaratık medyanın da ilgisini çekmiş durumda.Her ne kadar halk endişe duysa da, Cornell Üniversitesi’nin profesörlerinden Paul Curtis’e göre, gizemli yaratığın küçük bir köpek olma ihtimali çok büyük. Curtis, köpeğin kazayla suya düşerek boğulduğunu ve uzun süre suyun altında kalmanın da etkisiyle şiştiğini düşünüyor.

yaratik1

Denizden Çıkan Gizemli Yaratık Şoke Etti

Her ne kadar bu açıklama mantıklı gelse de halk bir süre daha ‘gizemli yaratık’ efsanesini yaşatacak gibi…

(Vatan)

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Tema Fabrika