HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13330 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Donald Trump İngiliz derin devletine pabucunu ters giydirecek gibi gözüküyor!

15 Ocak 2017
Ana Sayfa » Genel Haberler » Donald Trump İngiliz derin devletine pabucunu ters giydirecek gibi gözüküyor!

İngiliz Derin Devleti’nin MI6 ajanı Christopher Steele Donald Trump’la ilgili olduğu iddia edilen 32 sayfalık raporu CNN’de seçim öncesi yayınlattı. Raporda Rus yetkililerin Trump’a şantaj yapacak bilgilere sahip olduğu, Trump’ın seçim ekibinin kampanya dönemi boyunca Ruslarla yakın temasta kaldığı iddia edildi. Hem Trump hem de Kremlin bu iddiaların tamamını reddetti.

İngiliz derin devleti Amerikan başkanı olarak Hillary Clincton’a oynamış, onun seçilmesi için elinden geleni yapmıştı. Fakat hiçkimseye boyun eğmeyen, başkanlık yaptığı süre boyunca başkanlık maaşını bile reddeden, Amerika’daki finans devlerine haddini bildiren Donald Trump’ın kazanması onlar için çok büyük şok oldu. Başkan olmaması için her türlü yolu denediler, sanatçıları kullandılar, belli bölgelerde halkı sokağa döktüler, türlü türlü komplolar düzenlediler ama nafile.

Şimdi Trump da kendisine yapılan komploları deşifre ediyor, yaptığı ilk basın toplantsında CNN muhabirine “”Siz yalan haber yapan bir kurumsunuz. Size soru hakkı vermiyorum” diyerek haddini bildirdi.  BBC muhabiri, Donald Trump’a “Haber kurumumuza saldırıyorsunuz” dediğinde ise Trump buna karşı ise “kurumunuz berbat” diyerek tepkisini çok net bir şekilde gösterdi.

Donald Trump tıpkı Rusya gibi İngiliz derin devletini karşısına alacak gibi gözüküyor ve Rusya ile yakınlaşıyor. Rusya’nın da Amerika’ya yanaşması ise İngiliz derin devletini çok rahatsız ediyor. İşte bu yüzden Rusya’ya yapılan suikastler artmış durumda. Önce Rus uçağı düşürülüyor, ardından Rus büyükelçi vuruluyor, ardından yine Rus Kızılordu korosunu taşıyan uçak düşürülüyor. Bunların hepsi dikkat edin Rusya İngiltere’ye ters döndüğünde arka arkaya gerçekleşiyor.

İngiliz derin devleti eğer Donald Trump’ı kontrol edemezse onunda sonunu Kennedy’e benzetmek isteyecektir.  Bu yüzden Donald Trump’ın adımlarını çok dikkatli atması gerek.

İngiliz derin devleti tam 300 yıldır gizleniyordu ama artık deşifre oldu. İşte bu yüzden de kudurmuş durumdalar. İngiliz derin devletini durdurmanın tek yolu Türkiye, Amerika, Rusya ve Çin’in birleşmesidir. Bu birleşme gerçekleştiğinde İngiliz derin devletinin tam 300 yıllık hakimiyeti Mehdiyet ile sona erecektir.

Kaynak: https://www.facebook.com/ingilizderindevleti/?fref=ts

Mert Arslanoğlu

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
Tema Fabrika