HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13330 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Dünya savaşı z

25 Eylül 2013
Ana Sayfa » Genel Haberler » Dünya savaşı z

Ailesine çok bağlı olan ve uzun yıllardır onlardan ayrı yaşamayan Gerry Lane artık alacağı sorumluluktan dolayı ailesinden ayrı kalmak zorundadır. Birleşmiş milletlerde aktif görev alan Gerry Lane dünyanın geleceğinin tehlike altında olduğunu biliyor. Eğer bu savaşta insanlık yenilirse her şey bitecek. Dünya savaşı z izle ve muhteşem aksiyon sahneleri ile harika bir zaman dilimi geçir.

Devrin en büyük imparatorluğu olan pers imparatorluğuna karşı mücadele etmek zorunda kalan pers kralı tanrılardan yardım istemiştir. Tanrılar bu yardımı geri çevirmiştir. Kısıtlı zaman içerisinde Spartalılar bir karar vermek durumundadır. Seçkin bir ordu oluşturan pers kralı 300 kişilik bir ordu ile binlerce Pers ordusuna karşı mücadele edecektir. 300 Spartalı izleyerek savaş sahnelerini sonuna kadar hissedebilirsiniz.

Şirinlerin başı yine fazlasıyla dertte, Gargamel’in şirinler üzerindeki şimdiki emeli ise Şirine’nin bildiği büyüyü öğrenmeye çalışmasıdır. Gargamel bu amaçla şirine’yi Paris’e kaçırmıştır. Şirine ise Paris’te ünlü bir büyücü olarak tanınır. Şirine Şirinler köyüne dönecek mi? Şirinler 2 izleyerek bu eşsiz macerayı yaşayabilirsin.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Tema Fabrika