HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13328 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Elektronik Sigara ve Nikotin

29 Temmuz 2017
Ana Sayfa » Genel Haberler » Elektronik Sigara ve Nikotin

Yakın zamanda sigarayı bırakma kararı aldıysanız ve bunun için etkili bir çözüm arıyorsanız, elektronik sigara,  size aradığınız hızlı ve etkili çözümü sunabilecek bir üründür. İçerisinde bulunan likit sayesinde tıpkı gerçek bir sigara aromasına sahip olan bu ürün sayesinde çektiğiniz her nefes ile birlikte sigaradan bir adım daha uzaklaşacaksınız. Herhangi bir şekilde köz veya ateşleme sisteminin yer almıyor olmasından dolayı e-sigaraların herhangi bir tehlikesi de bulunmamaktadır. Dolayısıyla bu ürün kullanmaya başladıktan sonra, dilediğiniz gibi cebinizde veya çantanızda taşıyabilirsiniz. Bu cihazların çalışma prensibinden bahsetmek gerekirse, pil yardımıyla çalışan e-sigaralar, sigaranın aksine duman yerine, buhar üretmektedirler. Bu buhar, cihazın içerisinde yer alan ve likit adı verilen, çeşitli aromalara ve belirli miktarda nikotin barındıran veya barındırmayan, sıvıdan elde edilmektedir. E-sigarayı kullanırken sigaranın tadını ve yoğunluğunu sunabilmesinin ana nedeni bu likitlerdir.

Bu ürünün bilinen hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Özellikle de nikotinsiz likitleri tercih ederseniz, sigara ile elde ettiğiniz bu alışkanlığı daha sağlıklı bir biçimde devam ettirebilir ve sonuç olarak düzenli kullanım sonrasında sigara isteğinizden tamamıyla kurtulabilirsiniz. Bu ürünü kullanmaya başladıktan sonra dikkat etmeniz gereken nikotin oranıdır. İlk olarak nikotin barındıran likitler ile başlar ve zaman içerinde kendinizi alıştırarak daha düşük seviyelerde nikotin barındıran elektronik sigara likitlerine geçiş yaparsanız ve bu süre zarfında elektronik sigara ile birlikte tükettiğiniz sigara sayısını da azaltmaya gayret ederseniz, sigarayı bırakma sürecinizi başarıyla tamamlayabilirsiniz.

Ürünü kullanmaya başladığınız ilk dönemlerde günde maksimum üç adet sigaraya kadar tüketmeniz tavsiye edilmektedir. Çünkü ilk zamanların geçiş dönemi olması sebebiyle zor olduğu unutulmamalı ve zorluk seviyesi giderek düşürüldüğü taktirde sigaranın bırakılabilir olacağını unutmamalısınız. Bu nedenle de ilk dönemlerde maksimum üç adet sigara ve sonrasında sadece damak zevkinize uygun bir aromaya ve nikotin oranına sahip elektronik sigara likiti kullanarak sigarayı başarıyla bırakabilirsiniz. Bu cihazı ve cihazda kullanacağınız likidi mutlaka güvenilir bir siteden almaya özen göstermelisiniz. Aksi taktirde orijinal olmayan ürün ve orijinal olmayan bir likit satın alabilir ve bunu verebileceği zararlara katlanmak durumunda kalabilirsiniz.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Tema Fabrika