HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13330 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

EN GELİŞMİŞ SERVİS HİZMETİNE SAHİP Bosch Servisi

13 Şubat 2015
Ana Sayfa » Ekonomi » EN GELİŞMİŞ SERVİS HİZMETİNE SAHİP Bosch Servisi

Türkiye’ de nerdeyse beyaz eşyaların çok eski ve yurtdışındaki markalardan kullanılan ve o yüzden çok pahalı fiyatlara alındığından herkesin alamadığı dönemlerde Bosch bir Alman markası olarak kendi yurttaşları için hem uygun fiyatlı olmasıyla her kesimden insanın alabileceği beyaz eşyalar üretmiştir.  Bu marka verdiği hizmetle Türk halkına beyaz eşya kullanımını tüm bölge insanlarına yayan bir markadır. Her bölge gibi İstanbul’da da tüm ilçelerine hizmet veren markamız Ataşehir Bosch Servisi de bu bölgede faaliyetlerini sürdürmektedir.

Eski yıllardan beri kendimizi geliştirerek devam ettirdiğimiz yetkili servislerimiz herkese kapımız açık olup her türlü yardım için hizmet verir. Özellikle İstanbul’un tüm semtlerinde aktif olarak çalışanlarımızla hizmet verdiğimiz servislerimiz Ümraniye Bosch Servisi de o bölgede yaşayan insanların ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedirler. Herhangi beyaz eşyanızda olası çıkan sorunlarınızda bize iletişim yollarımızdan ulaşarak çalışanlarımız tarafından beyaz eşyanızın alıp tamirhane yerlerimize getirilerek uzmanlarımız tarafından eksiklerini yada bozulan özelliklerini tamir ederek size yepyeni beyaz eşya almışsınız gibi teslim edeceklerdir.

Uzmanlarımıza gönderdiğiniz beyaz eşyaları haftalarca beklemenize gerek yok. Çünkü çalışanlarımız size onarılan eşyalarını ne zaman  teslim edeceklerini gününe ve saatine kadar size haber vereceklerdir. Çekmeköy Bosch  Servisi  sizin için çalışarak her türlü isteklerinizi son derece iyi eğitim almış uzman tüm çalışanlarımızla ve  gelişmiş servislerimizle  hizmet vereceklerdir.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler : ,
Tema Fabrika