HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13330 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Eşiyle Barışmaya Gitti 2 Kişiyi Vurarak Öldürdü

18 Aralık 2011
Ana Sayfa » Genel Haberler » Eşiyle Barışmaya Gitti 2 Kişiyi Vurarak Öldürdü

Edirne’de emekli astsubay kendisini terk eden eski eşiyle barışmaya gitti,tartıştığı kayınbiraderlerini kurşun yağmuruna tuttu .

EDİRNE’nin Enez İlçesi’ne bağlı Işıklar Köyü’ne, kendisini terk eden eşi ile barışmaya gelen emekli astsubay 47 yaşındaki Ahmet Taş, kahvede tartıştığı kayınbiraderlerine kurşun yağdırdı. Kayınbiraderi Halil Öktem ile kahvedeki müşterilerden Yaşar Pehlivanoğlu’nu öldüren Ahmet Taş, diğer kayınbiraderi Hulusi Öktem’i de ağır yaraladı.

Olay, bugün saat 12.00 sıralarında, Enez’e bağlı Işıklar Köyü’ndeki kahvede meydana geldi. Konya’da oturan emekli astsubay Ahmet Taş, 1.5 yıl önce kendisini terk ederek Işıklar Köyü’ndeki ailesinin yanına dönen 3 çocuğunun annesi 45 yaşındaki Atiye Taş ile barışmak için köye geldi. Köy kahvesinde kayınbiraderleri 36 yaşındaki Halil Öktem ve 22 yaşındaki Hulusi Öktem ile karşılaşan Ahmet Taş, onlarla tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine beylik tabancasını çeken emekli astsubay Ahmet Taş, rast gele ateş etmeye başladı. Kurşunlar, Halil ve Hulusi Öktem kardeşler ile kahvedeki müşterilerden 51 yaşındaki Yaşar Pehlivanoğlu’na isabet etti. Yaşar Pehlivanoğlu ile Halil Öktem olay yerinde ölürken, ağır yaralanan Hulusi Öktem, çağrılan ambulansla Keşan Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Savcının incelemesinden sonra Halil Öktem ve Yaşar Pehlivanoğlu’nun cesetleri otopsi için aynı hastaneye götürüldü.

İki kişiyi öldürüp bir kişiyi yaraladıktan sonra 34 JLK 89 plakalı otomobille kaçan emekli astsubay Ahmet Taş, güvenlik güçlerinin takibi sonucu Tekirdağ’ın Malkara İlçesi’nde yakalandı. Gözaltına alınan Ahmet Taş, Enez İlçe Jandarma Komutanlığı’nda sorgulanıyor.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
Tema Fabrika