HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13328 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Eski milletvekili Adnan Yıldız’ın aracına silahlı saldırı

15 Nisan 2014
Ana Sayfa » Gündem Haberleri » Eski milletvekili Adnan Yıldız’ın aracına silahlı saldırı

İstanbul’un Bakırköy ilçesinde eski Anavatan Partisi Milletvekili Adnan Yıldız’ın aracına silahlı saldırı düzenlendi. Düzenlenen silahlı saldırıda alınan ilk bilgilere göre 3 kişi hayatını kaybetti.

Adnan Yıldız’a kim saldırı düzenledi?

Eski milletvekili Adnan Yıldız’ın aracına silahlı saldırı düzenlendi, saldırıda 3 kişi yaşamını yitirdi.

Anavatan Partisi Milletvekili Adnan Yıldız’ın aracına düzenlenen silahlı saldırıda alınan ilk bilgilere göre 3 kişi öldü.

milletvekili Adnan Yıldız yaralandı

Bakırköy ilçesinde,  eski Anavatan Partisi  Milletvekili Adnan Yıldız’ın aracına silahlı saldırı düzenlendi. Saldırı olayında İlk bilgilere göre 3 kişinin öldü. Eski vekil Adnan Yıldız’ın da yaralandığı öğrenildi.

Adnan Yıldız Kimdir?

İstanbul’un Bakırtköy ilçesinde silahlı saldırıya uğrayan Adnan Yıldız, 18. dönem Anavatan Partisi  Milletvekili…

Haberin Ayrıntıları

Bakırköy ilçesinde eski Anavatan Partisi İstanbul Milletvekili Adnan Yıldız’ın aracına, evinin önünde motosikletli iki kişi tarafından silahlı saldırı düzenlendi.
Adnan Yıldız’ın Kartaltepe Mahallesi Boztepe Sokağı’ndaki evinin önünde meydana geldi. Çantasındaki dövizlerle 34 EC 9689 plakalı arabasına binen Adnan Yıldız, motosikletli 2 kişinin saldırısına uğradı. Saldırganlar gasp etmeye çalıştıkları Yıldız’ın aracına kurşun yağdırdı. Saldırıda  silah sesleri üzerine Yıldız’ın oğlu, kızı ve eşi kapıya koştu.

Saldırıda  eski vekil Adnan Yıldız ve oğlu yaralanırken, eşi Firuze Yıldız ve kızı Betül Yıldız (35) hayatını kaybetti. Araçtan açılan ateşte saldırganlardan biri de öldürülürken, diğer saldırgan ise yaralı olarak yakalandı.

Saldırıda yaralanan Adnan Yıldız ve oğlu Kamil Yıldız ve saldırganlardan biri, Bakırköy Sadik Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

Adnan Yıldız’ın döviz bürosu sahibi olduğu belirtiliyor.

Adnan Yıldız’ın aracına yapılan saldırı görüntüleri

adnan-yildiz adnan-yildiz (1)

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Tema Fabrika