HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13330 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Ev Dekorasyonunda Yeni Trend Kanvas Tablo

12 Şubat 2015
Ana Sayfa » Genel Haberler » Ev Dekorasyonunda Yeni Trend Kanvas Tablo

Kış aylarına bir hazırlık olarak evinizi dekore etmek gibi bir fikriniz varsa, işe duvarlarınızdan başlasanız iyi edersiniz. Çünkü bu senenin en moda dekorasyon ürünleri duvarlarla ilgili ve bu sene ev şıklığı duvarlardan geçiyor diyebilirim. Özellikle de evinizin duvarlarında yer alan aksesuarlar ve duvarın rengi çok daha önemli. Duvarınızda kullanacağınız boyanın rengini ve duvara yerleştireceğiniz raf gibi ya da kanvas tablo gibi seçenekleri iyi belirlemelisiniz.

Bu sene özellikle duvar renginde trend olan nil yeşilini tercih edebilirsiniz. Kış aylarının soğuğunda içinizi ısıtacak bu rengi tercih ederseniz, pişman olmayacaksınızdır. Özellikle salonlarınızda kullanım için çok ideal olan bu rengi manzaralı kanvas tablo modelleri ile de destekleyerek ortaya mükemmel bir sonuç çıkarabilirsiniz. Salonunuzda kullanacağınız kanvas tablo modelleri hem göz zevkinizi arttıracaktır hem de duvarlarınızın boş görünmesini engelleyecektir. Üstelik bu sene popüler olan kanvas tablo modellerini parçalı tablo modelleri ile de destekleyebilirsiniz. Çok daha estetik olan bu parçalı tablo modelleri evinizde daha güzel bir görüntü elde etmenizi sağlayacaktır. Ancak bu parçalı tablo modellerini kullanırken dikkat etmeniz gereken başlıca unsur, satın almış olduğunuz parçalı tablo modelinin duvar rengi ile olan uyumudur. Çünkü parçalı tablo aralarından duvar rengi görüneceği için her zaman istenilen sonucu vermeyebilir ya da başka bir yerde çok güzel duran bir parçalı tablo sizin duvarınızda eğreti kalabilir. Bu yüzden parçalı tablo seçiminde duvar rengi ile olan uyumunu bir kere daha düşünmeniz, sizin açınızdan çok daha faydalı olacaktır.

Ev dekorasyonunun yeni trendi olan kanvas tablo modelleri hemen hemen kullanıldığı her alanda bir farklılık yaratmaktadır. Özellikle de kaliteli bir baskıya sahip olduğu taktirde kullanıldığı alanın çok daha güzel görünmesini sağlıyor. Ev dekorasyonunun duvar kısmında duvarın renginden sonra size en çok katkıyı kanvas tablo modelleri yapacaktır. Bu kanvas tablo modelleri arasından sizin zevkinize uygun olanları seçebilirsiniz. Ancak kış aylarında önemli olan baktığınızda içinizi ısıtacak cinsten kanvas tablo modellerini seçebilmektir.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler : , , ,
Tema Fabrika