HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13335 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Fethullah Gülen’den Başbakana Sert Sözler

29 Şubat 2012
Ana Sayfa » Genel Haberler » Fethullah Gülen’den Başbakana Sert Sözler

Gülen Cemaatinin Lideri Fethullah Gülen’den şok eden sözler,Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın adını vermeden Başbakan Erdoğan’a hitaben çok sert konuşmalar yaptı.Fethullah Gülen Başbakan Erdoğan’ın adını vermedi ama Başbakan Erdoğan’ı dorudan hedef aldı..

İşte Fethullah Gülen’in Başbakana Hitaben Yaptığı Konuşma

Cemaatin yayın organı Herkul.org’da bulunan ve Samanyolu Tv’nin de yayımladığı öne sürülen videoda, Gülen Cemaati lideri Fethullah Gülen’in Başbakan Erdoğan’a yönlik ağır ifadeler kullanılıyor.Ancak, çok geçmeden videonun sahte olduğu ve herkul.org’da hiç yayımlanmadığı ortaya çıktı.


Videonun Ulusal Kanal’da yayınlanmasının hemen ardından bir sahtekarlık da sanal ortamda yaşandı. Görüntülerin üzerine “Samanyolu Haber” logosu bindirerek servis eden karanlık eller, epey zamandır “Gülen ile AK parti arasında kavga var” söylentilerini sıcak tutmaya çalıştı. Videoların yer aldığı havuzda Ulusal Kanal”a ait pek çok videonun da depolandığı görülüyor.

Gülen’in sözlerinin yer aldığı ve Samanyolu televizyonunda yayımlanan videonun montajsız hali ise Ulusal Kanal’ın yapmak istediğini anlamak için yetiyor. İşte Gülen’in montajsız sözleri…

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Tema Fabrika