HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13330 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Fil Kafalı Köpek Doğdu

16 Şubat 2015
Ana Sayfa » Dünya Haberleri » Fil Kafalı Köpek Doğdu

Dünyayı şok eden ilginç doğum olayı… Güney Amerika Ülkelerinden Arjantin’de yaşanan doğum olayı herkesi dehşete düşürdü. Kafası fil kafasına benzeyen bir canlı türü doğdu, görenler şok oldu.

 

 

Güney Amerika ülkelerinden olan Arjantin’de fil kafasına benzeyen bir kafa ile doğan köpek yavrusu herkesi şok etmiş durumda. Görüntüler sosyal medya sitelerinde yayınlandıktan sonra milyonlarca kişi tarafından izlendi. Bilim adamları kafası file benzeyen köpek yavrusu hakkında araştırma başlattı.


Arjantin’de bir çiftçinin sahip olduğu köpek, doğumda 11 yavru dünyaya getirdi. Dünyaya gözlerini açan yavrulardan bir tanesi ise, çiftçiyi şoke etti.

NTV’de yer alan habere göre gövde köpek yavrusuna, kafası ise bir file benziyordu. Köpeğin “fil başlı” yavru doğurduğu haberinin kulaktan kulağa yayılması sonrası çiftçinin evinde izdiham yaşandı. “Yarı köpek, yarı fil” şeklinde doğan köpek yavrusunun sağlık durumu ise ciddiyetini koruyor.

Köpek yavrusunun iki haftadan fazla yaşayamayacağı iddia edildi Arjantinli yetkililer, “yarı köpek, yarı fil” şeklinde bir yavrunun dünyaya gelmesini bölgede tarım arazilerinde haşareye karşı kullanılan ilaçlara bağlıyor.

Arjantin’de yerel ve ulusal basında haber olan köpek yavrusu, kısa sürede sosyal medyada da konuşulmaya başlandı. (Milliyet)

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler : , ,
Tema Fabrika