HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13330 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Futbol dünyası bu aşk üçgenini konuşuyor

13 Nisan 2013
Ana Sayfa » Genel Haberler » Futbol dünyası bu aşk üçgenini konuşuyor

Zlatan Ibrahimovic’in, eşini takım arkadaşının eşiyle aldatan Rafael van der Vaart’ın eski karısı Sylvie ile birlikte olduğu iddia edildi.

Hamburg’un Hollandalı yıldızı Rafael van der Vaart ile eşi Sylvie ve Sabia Boulahrouz aşk üçgenine Zlatan Ibrahimovic de katıldı.

Hollandalı yıldızın yılbaşı partisinde eşine tokat atması nedeniyle çift ayrılmaya karar vermişti. Sylive van der Vaart’ın bu zor günlerinde yanında kocasının milli takımdan arkadaşın Boulahrouz’dan ayrılan eşi Sabia (Sabiha) vardı. Onu teselli etti. Kendi tecrübelerini anlattı. Günlerce ayrılmaz ikili oldular. Ancak bu dostluk Sabia ve Rafael van der Vaart’ın ilişkisine engel olamadı.

Alman basınına bomba gibi düşen bu haberin ardından bu ilginç aşk üçgenine Zlatan Ibrahimovic’te farklı bir şekilde dâhil oldu.

2004 yılına kadar Ajax’ta birlikte forma giyen Rafael van der Vaart ve Zlatan İbrahimoviç’nın o dönem Sylvie için birbirlerine girdiği, hatta İsveçli golcünün güzel kadınla olan anlarını soyunma odasında paylaştığı ifade edildi. Hatta bu sözde romantizm o dönem Ajax taraftarlarının kulağına kadar gidince, tribünlerden ‘Fahişe Silvia’ tezahüratları yükselmeye başlamıştı. Şimdilerde iki çocuk babası olan Ibra ile Sylvie’nın Paris’te bir araya geldiği yönündeki dedikodular yeniden ayyuka çıktı. Silvia’nın, “Rafael olmasaydı, şimdi Zlatan ile Paris’te ben olacaktım” şeklinde konuştuğu iddia ediliyor.

Haber: Kemail Girgin

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Tema Fabrika