HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13330 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Haşhaşiler Dizisi Hakkında Haşhaşiler Dizisi Nedir?

16 Şubat 2015
Ana Sayfa » Genel Haberler » Haşhaşiler Dizisi Hakkında Haşhaşiler Dizisi Nedir?

Fenomen dizi Kurtlar Vadisinin oyuncularından yepyeni bir dizi geliyor. Kurtlar Vadisi Dizisinin oyuncuları Hasan Sabbah, Alparslan,Ömer Hayyam ve Nizam-ül Mülk gibi tarihi derinden sarsan karakterlerin yer aldığı Haşhaşiler dizisinde oynayacak. Haşhaşiler dizisi oyuncuları henüz belli değil

 

 

Fenomen dizi Kurtlar Vadisinin oyuncularından yepyeni bir dizi geliyor. Kurtlar Vadisi Dizisinin oyuncuları Hasan Sabbah, Alparslan,Ömer Hayyam ve Nizam-ül Mülk gibi tarihi derinden sarsan karakterlerin yer aldığı Haşhaşiler dizisinde oynayacak. Haşhaşiler dizisi oyuncuları henüz belli değil…

Kurtlar Vadisinin yeni projesinin konusu;Haşhaşiler….

Kulislerden sızan bilgilere göre, proje Selçuklu İmparatorluğu’nun en görkemli dönemlerini anlatacak. Yapımda Alparslan, Hassan Sabbah, Nizam-ül Mülk ve Ömer Hayyam gibi karakterler de yer alacak.

Yeni dizinin en ilginç detayı ise Haşhaşiler olacak tabii ki…

Hassan Sabbah’ın liderliğini yaptığı ‘Haşhaşi’lerin teşkilatının da Selçuklular’a yönelik faaliyetlerinin de anlatılacağı dizide Alamut Kalesi de var.

Pana Yazım Grubu tarafından kaleme alınan yapımın tarih danışmanlığını Prof. Dr. Mehmet Çelik yapıyor. Oyuncu kadrosu sır gibi saklanan yapımın yakında izleyici karşısına çıkması bekleniyor.

Pana Film’in yakın dönem planları arasında dizi projesi ile birlikte ‘Alparslan’ konulu bir film de yer alıyor.

Haberler

 

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Tema Fabrika