HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13330 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Hikaye Anlatımı ile İngilizce Öğrenmek

06 Mayıs 2015
Ana Sayfa » Genel Haberler » Hikaye Anlatımı ile İngilizce Öğrenmek

Evet yanlış okumadınız, biz size çok yeni, çok farklı ve aynı zamanda çok da etkili bir uygulamadan söz edeceğiz. Kısa bölümler halinde anlatılacak olan İngilizce hikayeler sizin bu dili öğrenmeniz için geliştirilmiştir. Bu hikayelerin içeriği diğer hikayelere hiç benzemiyor, sizi şaşırtacak, aklınızı karıştıracak, bazen korkutup bazen de güldürecek olan bu hikayelerle İngilizceyi kısa zamanda ve hiç zorlanmadan öğreneceksiniz. Hikayenin kahramanları konuşan, gülen ve korkan hayvanlarla, tanıdığınız ve çok beğendiğiniz ünlülerden oluşuyor. Dikkat çeken konuları beyninizin kolay unutmadığını düşünürseniz çok yerinde bir sistem olduğunu anlayacaksınız.

Bazen de konuları tekrar etmek gerekir ve bu da İngilizcenizi pekiştirmek için gereklidir. Hiçbir şey yapamasanız da herkesin bildiği çocukluk hikayelerini İngilizce olarak okuyup özümsemeye çalışmalısınız. İngilizce kısa hikayeler online olarak hızlı bir şekilde karşınızda olacaktır, vereceğimiz güvenli ve kaliteli site sayesinde çok enteresan, çok şaşırtıcı hikayelerle buluşacaksınız, size konu ile ilgili çarpıcı sorular soracak bir öğretmeniniz olacaktır. Anlayıp anlamadığınızı test etmek ve sizi sınamak için bir çok soru soracak ve sizden bunları yanıtlamanızı bekleyecektir. Bu sorular kısa ve öz olup hikayenin içinden alınacaktır.

ingilizce-egitim

İnternet üzerinde İngilizce öğrettiğini iddia eden pek çok site var ancak bütün bunlar arasından seçim yaparken dediğimiz gibi kaliteyi ve güvenilirliği ön plana çıkaranları bulup onlarla çalışmanızı öneriyoruz. konusarakogren.com adresinde sizi sıkmayacak, öğretirken eğlendirecek uygulamalarla karşılaşacak ve zorlanmadan ve büyük bir keyifle derslerden en fazla verimi alacaksınız. İnternet ile ulaşım sağlamak artık hemen herkesin yapabildiği bir şey, bu kolaylığı İngilizce öğrenmek için kullanabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. İleriye dönük gelecek planlarınız arasında İngilizce öğrenmek mutlaka olması gereken bir olgudur.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Tema Fabrika