HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13330 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İğrenç Haber-Öz dayısıyla kaçtı

08 Şubat 2013
Ana Sayfa » Yaşam & Sağlık » İğrenç Haber-Öz dayısıyla kaçtı

Burdur’da 19 yaşındaki  evli kadın, öz dayısıyla kaçtı.Öz dayısı H.B.,’ye  kaçan 19 yaşındaki H.Ç., isimli kadının eşi 26 yaşındaki S.Ç., öz dayısına kaçan eşine  100 bin lira manevi tazminat talebiyle dava açtı. 

Burdur’un Bereket Köyü’nde çiftçilik yapan S.Ç., çalışmak için gittiği tarladan akşam eve geldiğinde eşi H.Ç. ile 16 aylık kızı Z.N.Ç.’yi bulamadı. Aynı köyde yaşayan kayınpederi M.B.U.’nun evine giden S.Ç., orada da olmadığını görünce kayınpederiyle eşini aramaya başladı. S.Ç., eşinin, çok sevdiğini bildiği dayısı H.B.’nin yanında olabileceği düşüncesiyle kayınpederiyle birlikte Denizli’nin Acıpayam İlçesi’ne gitti.

Çobanlık yapan H.B.’nin köyüne giden S.Ç., Kurban Bayramı’ndan bu yana köye dönmediğini öğrenince jandarmaya gidip şikayetçi oldu. Kısa sürede H.B. ile H.Ç.’nin yerini belirleyen jandarma, şikayet üzerine ikilmiyi gözaltına aldı. H.Ç. ve dayısı H.B. ifadelerinde 5 yıldır görüştüklerini, hiçbir baskı olmadan kendi istekleriyle kaçtıklarını söyledi. H.Ç., dayısı H.B.. askerdeyken ailesinin isteği üzerine S.Ç. ile evlenmek zorunda kaldığını, dayısının kendisini zorla kaçırmadığını, gönül rızasıyla kaçtığını anlattı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Tema Fabrika