HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13330 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İngiliz derin devleti ajanları birbirleriyle Mevlevilikteki özel şifrelerle konuşuyorlar!

11 Ekim 2016
Ana Sayfa » Genel Haberler » İngiliz derin devleti ajanları birbirleriyle Mevlevilikteki özel şifrelerle konuşuyorlar!

Mevlana’nın eseri olduğu söylenen Mevlevi’de İslam’a, Kuran’a, Allah’a, Kitap’a, kadınlara, Türk milletine akıl almaz sözler ediliyor. (Anadolu’da yaşayan Mevlana böyle biri olmayabilir ama onun adına olan kitabı Mesnevide Kuran’a mualif çok fazla ifade var) Rumilik adı altında İslam’a zıt bir din yaymaya çalışıyorlar. Mevlana’nın kitabı olarak öne sürülen Mesnevi’de sen Kuran’dan daha büyük olduğunu söyleyeceksin kitabının, Allah katından doğrudan aldığını söyleyeceksin, kadınlara akıl almaz hakaretler edeceksin, Türk milletine olmadık hakaretler edeceksin, Hülagu deccalının, milyonlarca Müslümanı katletmiş deccalın adamı olacaksın, biz de bu ifadeleri kabul edeceğiz öyle mi?

Bakın sürekli anlatıyoruz. İngiliz derin devleti İslam’ın yerine homoseksüelliğin kabul edildiği, evrimin kabul edildiği sapkın bir din olan Rumiliği getirmeye çalışıyor. İngiliz derin devletinin dünyanın dört bir yanındaki ajanları (bunların kimi gazeteci, kimi politikacı, kimi yazar, kimi blogger) Dünyanın neresine giderseniz gidin her köşede bir Rumi ile karşılaşıyorsunuz. Bunlar birbirleri ile Mevlana’nın eserlerinden bir söz ile, ya da tablolarda yer alan özel şifreler ifade eden resimlerle anlaşıyorlar.

Mesela “Allah’ın ipine sarıl” Mevlevilikte Mesnevi’ye tabi ol anlamına geliyor. Yani Rumilerin bir kısmı için diyelim de öyle anlasınlar. Mesela birisine şifre vermek istediklerinde ayrılmasını veyahut asi olmasını mesela Türkiye’de yaşıyor. Diyor ki “Başkalarının seni yönlendirmesine izin verme.” Mesela askerdeyse altına diyor Mevlana “Başkalarının seni yönlendirmesine izin verme.” Yani Masonik bir haberleşme yöntemi oluyor bu onların kendi aralarında. Böyle şeylerle bir şifre sistemi olarak kendi aralarında Mevlana’nın sözleriyle anlaşıyorlar.

Bu konuşmalar ilk bakıldığında çok masum bir şey gibi görünüyor. Mesela yine bir yazar nehirle ilgili bir resim paylaşıyor. “Ne var nehirde bir şey yok” diyorsun, halbuki o nehir günlerce Müslüman kanı akmış bir nehir olan Barada Nehri. Adam ona şiir yazıyor bunlar da kendi aralarında şifreleşmede kullanıyorlar.

Bakın, “hapsolmuş kuşun kanatları bağlıdır, balık tavada cızıldar.” diyor. Müslümansa Kuran’a hapsolmuş olarak görüyorlar İslam’a hapsolmuş olarak görüyor. Mesela “şimdi görünmezliği görüyorsun” diye yazıyor. Eğer iyi istihbarat yapamıyorsa “şimdi görünmezliği görüyorsun” diyor. Yani hangi cümle ona uygunsa onunla bir şifre konuşma yapıyor. Ne diyor, “ya bir şey demedim diyor Mevlana’nın şiirinden mısra gönderdim sadece” diyor. Hayır, bazılarının niyeti bu olmamış olabilir bu şiiri yazanın ama birçoğu kendi aralarında Masonik haberleşmede bunu kullanıyorlar. Yani Masonik derken sapkın Masonik diyelim. Çünkü Masonların hepsi anormal değil, iyileri de var yanlış yolda olanları da var.

Mevlana’nın en yakın müridlerinden olan Baycu Noyan, Hülagu’nun ordusunda on binlerce Müslümanı şehit eden bir katildi. Hülagu’nun en ünlü özelliklerinden bir tanesi insan kafasından dağ oluşturması.Mesela şehrin kapısına, girişine yüz metre yükseklikte insan kafasından dağ oluşturuyor. Görenin kanı iliği çekiliyor adam ne derse yapacak hale geliyorlar. Baycu Noyan en azılı katilidir Hülagu’nun ama Mevlana’nın dizinin dibinden hiç ayrılmamıştır. En has mürididir aynı zamanda. Gerçek Mevlana’yı bir kenara koyalım bize tarihte anlatılan Mevlana bu. Gerçek Mevlana Anadolu’da kendi halinde mazlum yaşlı bir Müslüman olabillir. Ama Mevlana’nın kitabı olarak tanıtılan Mesnevi’de hiçbir Müslüman’ın kabul edemeyeceği ifadeler yer alıyor. Mevlana’nın putlaştırılması bırakılıp bu gerçekler görülmeli. Rumilik adı altında İngiliz derin devleti sapkın bir din yayıyor, homoseksüelliği de tüm dünyaya yaymaya çalışıyor.

Kaynak: http://bilinmeyenmevlana.com/

Mert Arslanoğlu

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
Tema Fabrika