HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13330 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İngiliz derin devletinin kullandığı 5 gizli sembol!

02 Nisan 2017
Ana Sayfa » Genel Haberler » İngiliz derin devletinin kullandığı 5 gizli sembol!

İngiliz derin devletinin ve dünyanın dört bir yanına saldığı ajanlarının birbirleriye haberleşmek için gizli semboller kullandıkları herkes tarafından biliniyor. İngiliz derin devleti aynı zamanda bu sembolleri kurup yönettiği kuruluşların amblemlerinde de kullanıyor. İngiliz derin devleti ile yoğun bağlantı içinde olan kişiler twitter hesaplarından bu sembolleri kullanarak gizliden gizliye “biz de sizdeniz” mesajı veriyorlar. Şimdi bu sembollerin neler olduğuna bakarsak;

  1. Gizli sembol Fil: Derin devlet mensupları bu sembolü “Biz her yerde oluruz fakat kimse farkında olamaz” anlamında kullanmaktadır. İngilizler I. Dünya Savaşı’nda da filleri kullanmışlardır. Bazı yazar ve politikacılar da sık sık Fil sembolünü kullanır. Peygamberimizin bir hadisi şu şekildedir:

 

“Deccalin sayısız planları vardır. Ordusu isteksiz kölelerden oluşur. Yanında gergedan ve Fil orduları vardır. (Cifr İmam Ali, Seyyid Ali Aşur, sf: 516)

  

Fil Suresinin ilk ayeti olan “Rabbinin fil sahiplerine yaptığını görmedin mi” ayetinin ebced değeri 2019 tarihini vermektedir. Bu durum İngiliz derin devletinin 2019 yılında çökeceğine işaret etmektedir.

 

  1. Gizli sembol Kaplumbağa: İngiliz derin devleti kaplumbağa sembolünü “Yapacağımız faaliyetleri yavaş yavaş ve taktik gereği bazen geri çekilerek yaparız” anlamında kullanmaktadır. İngiliz merkezli birçok gizli örgüt bu sembolü kullanmaktadır. Birçok ünlü tabloda bu sembolün işlenmiş olduğunu görüyoruz.

  1. Gizli sembol Koyun postuna bürünmüş kurt: Kurt, İngiliz derin devletine mensup ajanların kullandığı çok yüzlü faaliyetini ifade etmektedir. İngiltere merkezli ve Türkiye’de de faaliyet yapan Fabian Derneği bu sembolü kullanmaktadır. Ortadoğu’daki Baasçı ve Sosyalist hareketlerin ardındaki neden olan Fabian Hareketi, İngiliz Sosyalizmini yaymaya çalışan gizli bir örgüttür. Obama’nın da İngiliz Derin Devleti etkisindeki bu derneğe üye olduğu birçok haber ve makalede yer almıştır.

  1. Gizli sembol Deniz Gergedanı: Deniz gergedan, derin devletin karada olduğu kadar su altında da güçlü olduğunu ifade etmek için kullanılır. İngiliz deniz donanması bu sembolü kullanmaktadır.

 

 

  1. Gizli sembol Köstebek: Köstebek, İngiliz derin devletinin kendi ajanlarının faaliyet tarzını ifade eder. Buna göre ajanlar, kör de olsalar birçok yoldan sızma harekatını yapabiliyorlar. London School of Economics and Political Science ya da kısaca LSE olarak da bilinen okul, 1985 yılında Fabian Derneği üyeleri olan Beatrice ve Sidney Webb tarafından kurulmuştur. Amblemi de köstebektir.

Üst aklın İngiliz derin devleti olduğu artık herkes tarafından biliniyor. Yukarıda İngiliz derin devletinin kullandığı 5 gizli sembolden bahsettik. Galata Kulesi ve Kız Kulesi İngiliz derin devleti için o devrin sembolü olarak kullanılıyor ve kutsal görülüyor. İngiliz derin devleti kendisine bağlı olan kişilerle bu semboller aracılığyla mesajlaşıyor.

Kaynak: https://www.facebook.com/ingilizderindevleti/?fref=ts

 Tüm yazılarım: http://mertaslanoglu.blogspot.com.tr/

 

 

 

 

 

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
Tema Fabrika