HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13330 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İngiltere Düşesi Kate’nin Çıplak Fotoğrafı Yayınladı

14 Eylül 2012
Ana Sayfa » Dünya Haberleri » İngiltere Düşesi Kate’nin Çıplak Fotoğrafı Yayınladı

İngiltere Prensi Harry’nin çıplak fotoğrafları gündeme bomba gibi düşüp gündemde yerini korurken bu kez İngiltere Düşesi Kate’nin çıplak fotoğrafları yayınlandı. Paylaşılan fotoğraflar İngiltere Kraliyet Ailesini şoka sokarken İngiltere halkı olup bitenlere  anlam vermede zorlanıyor.

Cambridge Dergisi Fotoğrafları Yayınladı

Dergi, fotoğrafların Kraliçe’nin yeğeni Lord Linley’in özel şatosunun terasında çekildiğini bildirdi. Derginin internet sitesinde ayrıca Kate’in bikinisinin üzerini çıkarmak üzere gibi göründüğü bir kapak fotoğrafı da yayımlandı.

Çifte yakın bir kaynak, “Prens William ve Kate mahremiyetlerinin ihlal edilmesi nedeniyle çok üzgünler – elbette bu bir ihlalse” diye konuştu.

Kaynak fotoğraflardakinin Kate olup olmadığını teyit edemeyeceğini zira söz konusu karelerin uzun mesafeden objektifle çekildiğini ve buzlandığını belirtti.

Aynı kişi, “Londra’daki avukatlarımızla ve Paris’teki muhataplarımızla görüşüp elimizdeki seçeneklerin ne olduğunu değerlendireceğiz. İngiltere’de bu fotoğrafları kimsenin yayınlamak istediğini düşünmüyoruz dolayısıyla Basın Şikayet Komisyonu’nun olayı ele alması söz konusu değil” diye konuştu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Tema Fabrika