HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13330 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Irak Genelev Katliamı

14 Temmuz 2014
Ana Sayfa » Dünya Haberleri » Irak Genelev Katliamı

Irak’ta genelevleri basan grup 28’i kadın 34 kişiyi katletti. Katliamı gerçekleştiren grup, ilginç bir not bıraktı.

Fahişeliğin Kaderi Budur Notu

Irak’ın başkenti Bağdat’ta iki farklı binaya düzenlenen silahlı saldırıda 34 kişi öldü. Irak polisi, saldırının dün Bağdat’ın doğusundaki Zayuna mahallesinde gerçekleştirildiğini ifade etti. Bir polis memuru, olay yeri için “Her tarafta ceset vardı” dedi. Saldırıyı üstlenen bir grup olmadı. İki binanın da genelev olarak kullanıldığı belirtiliyor.

AFP haber ajansının aktardığına göre, saldırıya uğrayan bir binanın sol kapısında “Fuhuşun kaderi budur” yazıyordu.

Genelevlere düzenlenen saldırıları henüz üstlenen olmadı.

Geçtiğimiz yıl Mayıs ayında Irak’ın başkenti Bağdat’ın Zayouna yerleşim bölgesinde bir geneleve silahlı saldırı düzenlenmiş  düzenlenen saldırıda 12 kişi kurşuna dizilerek öldürülmüştü.

İşte Irak Genelev Katliamı Görüntüleri

genelev-katliami

Irak’ta genelevleri basan grup 28’i kadın 34 kişiyi katletti. Katliamı gerçekleştiren grup, ilginç bir not bıraktı.  genelev-katliami (2)

Irak’ın başkenti Bağdat’ta iki farklı binaya düzenlenen silahlı saldırıda 34 kişi öldü. Irak polisi, saldırının dün Bağdat’ın doğusundaki Zayuna mahallesinde gerçekleştirildiğini ifade etti. Bir polis memuru, olay yeri için “Her tarafta ceset vardı” dedi. Saldırıyı üstlenen bir grup olmadı. İki binanın da genelev olarak kullanıldığı belirtiliyor. genelev-katliami (3)

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Tema Fabrika