HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13330 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

IŞİD Kıyamet Alameti mi?

01 Temmuz 2014
Ana Sayfa » Dünya Haberleri » IŞİD Kıyamet Alameti mi?

İslam Peygamberi Hz Muhammed Efendimizin bir hadisine dayanarak kendilerini  Siyah Sancaklılar olarak dünyaya tanıtan Irak-Şam İslam devleti örgütü, Suriye ve Irak topraklarında terör estirmeye ve vahşi infazlara imza atmaya devam ediyor.

IŞİD Kıyamet Alameti mi?

Son dönemlerde herkes tarafından Kıyamet Alameti olarak bahsi geçen IŞİD örgütü, Yüce Yaratıcının yeryüzündeki evi olarak bilinen Kabe’yi yıkma ve Kabe’yi ziyaret eden hacıları katletme tehdidinde bulunması yeniden tüm Müslümanların dikkatini üzerine çekti.

Geçtiğimiz günlerde adını Irak-Şam İslam Devleti olarak değiştiren El Kaide’ye bağlı radikal dinci IŞİD örgütü, tüm Müslümanlara cihat çağrısı yaptı. Dünyadaki tüm Müslümanlara cihat çağrısı yapan IŞİD örgütü, Müslümanların İslam devletlerine göç etmesini istedi. Bu çağrı IŞİD örgütü tarafından Halife seçilen Ebubekir El Bağdadi’den geldi.

IŞİD lideri Ebubekir el Bağdadi, yayınlanan yeni bir ses kaydında, cihat çağrısı yaptı.

ısid

Reuters’ın haberine göre, internette yayınlanan ses kaydında dünyadaki tüm Müslümanları “İslam Devleti”ne göç etmeye çağıran El Bağdadi, “İslam’in evine gelmek farzdır” dedi.

El Bağdadi ayrıca dünya genelindeki tüm Müslümanlara karşı yapılan yanlışların intikamının alınması için IŞİD militanlarına çağrıda bulundu.

IŞİD Vahşi İnfazları,

IŞİD infaz görüntüleri

isid-infaz-goruntuleri infaz-ışid1

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Tema Fabrika