HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13330 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İşid’in arkasına ustaca saklanan İngiliz derin devleti!

23 Aralık 2016
Ana Sayfa » Genel Haberler » İşid’in arkasına ustaca saklanan İngiliz derin devleti!

Ekim 2014’de Haber 7’de yayınlanan habere göre Ayetullah Ali Hamaney İşid ve El Kaide örgütlerini Amerika ve İngiltere’nin kurduğunu, amaçlarının Sunniler ve Şii’ler arasında itilaf çıkarmak olduğunu söyledi.

İngiliz Times gazetesi Kasım 2010’da yaptığı haberinde Afgan ve Amerikalı yetkililerle müzakereler yürüten ve sahte Taliban lideri olduğu tespit edilen kişinin İngiliz Dış İstihbarat servisi MI6 tarafından görevlendirildiğini ve bu kişiye para ödendiğini yazdı.

Takvim gazetesinin 2015’de yaptığı bir haberde İngilizlerin İşid’i nasıl yönlendirdiği anlatılmıştı. Habere göre kraliçe ve medyası İşid nedeniyle tutukladıkları kişi sayısının 14 olduğunu açıkladı. Ama rakkamlara göre İngiltere’den teröre gidenlerin sayısı 3000’i buldu. Her hafta 5 İngiliz Suriye’ye geçerken bunlardan 600’ünün İngiltere’de silahlı eğitim aldığı ortaya çıktı.

Eski BBC çalışanı İngiliz gazeteci Toy Bosning yaptığı açıklamada “Işid Nato güçleri tarafından bilinçli olarak yaratıldı. Bu örgütü MI6 ve CIA büyüttü. Işid Kaddafi ve Esad ile savaşmak için kullanılan eski bir organizasyonun yeni adıdır” dedi.

İngiliz derin devleti gördüğünüz gibi yıllardır Ortadoğu’da Müslümanları kırıp geçiriyor ve kendisini nasıl da ustalıkla “İşid” adını vererek kendi kurduğu, sonra da kendi ajanlarıyla besleyip büyüttüğü örgütün arkasına gizliyor!

İngiliz derin devleti İşid sayesinde sadece yüzbinlerce Müslüman’ı şehit etmekle kalmıyor, aynı zamanda Ortadoğu’daki sınırları değiştiriyor, ülkeleri bölüyor, liderleri deviriyor. Aynı zamanda tüm dünyaya Müslümanları zalim, elinde pala taşıyan, adamların boğazını acımasızca kesen acımasız ve katil insanlar olarak tanıtıyor. Barış dini olan İslam’ı dehşet ve vahşet dini olarak gösteriyor. Böylelikle kaç cephede birden eli kanlı bir savaş yürütüp kendi üzerine bir damla bile kan sıçratmadan bunu başarıyor, Müslüman’ı Müslümana kırdırıp bir köşeden haince seyrediyor. İşid gibi Taliban’da, PKK’da, Gülen örgütü de hepsi İngiliz derin devleti tarafından destekleniyor, hepsinin arkasında İngiliz derin devleti var.

İngiliz derin devleti artık deşifre oldu. Yazarlar ısrarla İngiliz derin devletini deşifre etmeye devam etsinler, hiç korkmasınlar, kimseden çekinmesinler. Müslümanların İngiliz derin devletinin hainliğinden kurtulmasının tek yolu kuşkusuz İslam Birliği’dir, bu da Mehdiyet ile mutlaka sağlanacaktır. İngiliz derin devleti asla amacına ulaşamayacak, Türkiye’yi bölmeyi de başaramayacaktır.

Kaynak: https://www.facebook.com/ingilizderindevleti/?fref=ts

Mert Arslanoğlu

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
Tema Fabrika