HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13328 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Kayseri’de Baba Katliamı 6 Ölü

03 Mart 2014
Ana Sayfa » Genel Haberler » Kayseri’de Baba Katliamı 6 Ölü

Kayseri’de cinnet geçiren baba, eşini ve 3 çocuğunu bıçak ve keserle öldürdükten sonra 7 yaşındaki oğlunu kucağına alıp 11. kattan aşağıya atlayarak yaşamına son verdi. Kayseri’de yaşanan bu dehşet verici olay  herkesi derinden sarstı.

Korkunç olay, bugün saat 15.40’da Kayseri merkez Melikgazi İlçesi Şirinevler Mahallesi’nde meydana geldi. 34 yaşındaki inşaat işçisi Kemal Duran, eşi ve 3 çocuğunu bıçak ve keserle öldürdükten sonra, 7 yaşındaki oğlunu kucağına alıp 11. kattan atlayarak yaşamına son verdi. Dehşete düşüren olayda 6 kişinin yaşamını yitirdiği öğrenilirken 7 yaşındaki oğlunu kucağına alarak 11. kattan atlayan Baba-oğulun olay yerinde can verdiği öğrenildi.

Dehşete düşüren olayda daha önce psikolojik tedavi gördüğü öğrenilen inşaat işçisi 32 yaşındaki  Kemal Duran’ın ailevi sorunlar yüzünden çıkan kavga sırasında cinnet geçirdiği ve katliam yaptığı ileri sürüldü.

Yaşanan aile faciasında hayatını kaybedeb 4 çocuk ve annelerinin kimlikleri henüz açıklanmadı.

Olayı duyan güvenlik birimleri bölgede geniş güvenlik önlemleri aldı. Olayla ilgili geniş kapsamlı soruşturma başlatıldı.

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Tema Fabrika