HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13328 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Kayseri’de cinnet geçiren babanın görüntüleri ortaya çıktı

04 Mart 2014
Ana Sayfa » Son Dakika Haberleri » Kayseri’de cinnet geçiren babanın görüntüleri ortaya çıktı

Kayseri’de yaşanan aile katliamının görüntüleri ortaya çıktı. Eşini ve 4 çocuğunu çekiç ve keserle öldüren baba, 7 yaşındaki oğlunu okuldan alıp eve getiriyor. 7 yaşındaki oğlunu dersten alan baba, ilk önce oğlunu 15. kattan aşağı attıktan sonra kendisinide aşağı atıyor. Dehşet dolu dakikalar güvenlik kameralarınca saniye saniye görüntüleniyor.

Korkunç olay dün Kayseri’de öğlen saatlerinde yaşandı. iddiaya göre cinnet geçirip iki çocuğunu ve eşini çekiçle öldürdükten sonra, okulda bulunan oğlunu dersten alıp 15. kattan atan Nuri Duran’ın olay öncesi görüntüleri ortaya çıktı.
Belinde çekiçle görüntüleniyor
Görüntülerde, belinde çekiç taşıdığı görülen Duran’ın, bina içerisinden çıkıp 7 yaşındaki oğlu Kemal’in okuluna gidip dersten alarak eve getirdiği görülüyor. Oğlunu ölüme götürüşü görüntülere yansıyan babanın, bir başka kamera açısında ise 15. kattan aşağıya attığı oğlunun yere çarpma anı yer alıyor.

Binanın kapıcısının üstüne düşüyor
Görüntülerde ayrıca, küçük çocuğun düştüğünü gören yan apartmanın görevlisi Hakan Çertmek’in yardıma geldiği ve kısa süre sonra 15. kattan kendini atan Nuri Duran’ın kapıcının üzerine düştüğü görülüyor.

Bina kapıcısı, ” Yardım için gittim, az daha ölüyordum”
Yaşanan olayı anlatan Hakan Çertmek, “Çocuğun düştüğünü görünce yardım için gittim. Daha sonra atlayan baba üzerime düştü. Eğer 10 santim daha yakın olsaydım şimdi ben de yaşamıyor olacaktım. Bacağımda ezilmeler oldu. Yürümekte zorlanıyorum” diye konuştu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Tema Fabrika