HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13330 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Kendisini ölümsüz zanneden ve mezara giren Rockefeller’in itirafları!

23 Mart 2017
Ana Sayfa » Genel Haberler » Kendisini ölümsüz zanneden ve mezara giren Rockefeller’in itirafları!

6 Kalp, 3 böbrek ve 2 kere karaciğerini yenileyip 100 yaşına gelen milyarder Rockefeller 200 yaşına kadar yaşayacağını, hatta ölümsüz olacağını zannediyordu. Fakat o da dünyaya gelen her insan gibi “her nefis ölümü tadıcıdır” ayetinde de bize bildirildiği gibi geçtiğimiz günlerde mezarla tanıştı.

Rockefeller ailesi bildiğiniz gibi dünyayı yöneten ailelerden bir tanesi, David Rockefeller’da bu aileden olup nerdeyse bir asra yakındır dünyayı istediği gibi yöneten Amerikalı Yahudi bir bankacı. Bakın Rockefeller kendisi ile yapılan bir röportajda neleri itiraf ediyor:

–        Türkiye’ye Adnan Menderes zamanında “Marshall Yardımı” ile el attık.

–        1980 darbesi bizim isteklerimiz doğrultusunda yapıldı.

–        Binlerce Türk genci uydurma ideolojiler uğruna can verdi. Özal isteklerimiz doğrultusunda kapıları sonuna kadar açtı. Türkiye’de para itibar gördü, arkadaş, dost, aile gibi kavramlar unutuldu.

–        “Kürt devleti projesini” hayata geçirmek için önce örgüt kurduk. Türkiye bizim için çok önemli. Su kaynaklarının önemli bir kısmı burada.

–        Medeniyetin beşiği olarak Türkleri kabul edemezdik, bu mirasa el koymalıydık.

–        Osmanlı’yı yıkmak zor olmadı.

–        Hitler bizim tarafımızdan getirildi, çünkü buradaki Yahudiler İsrail devletini kurmaya yardımcı olmadılar.

David Rockefeller’in itiraflarını okurken şu gerçeği mutlaka belirtmek gerek. Amerika her zaman görünen güç olarak sahnede, fakat asıl olayları yöneten üst akıl İngiliz derin devletidir.İngiliz derin devleti hep arka planda kendisini gizlemektedir. Fakat 200 yıldır kendisini ustaca gizlemeyi başaran İngiliz derin devleti bu yüzyılda artık deşifre oldu. Bir kere deşifre olduktan sonra artık saklanması mümkün değil. Dünyada bütün savaşları çıkaran, ülkelerde kaos yaratıp darbeler çıkaran, ülke yönetimlerini deviren, ülkeleri küçücük parçalara ayırıp tek dünya devleti kurmak isteyen İngiliz derin devleti bunu asla başaramayacaktır. Çünkü Mehdiyet hiç beklemdiği bir anda karşısına sarsılmaz bir duvar gibi dikilmiştir. Tüm dünyayı gizliden gizliye yönetmeye ve ele geçirmeye çalışan Deccal’in nasıl büyük bir yıkıma uğrayacağını herkes çok yakında görecektir. “Atatürk yüzünden planlarımızı yarım yüzyıl ertelemek zorunda kaldık, Şu an yine uyguluyoruz” diyen Rockefeller şimdi mezarda. Ama onun arkasındaki avanesi asıl şimdi Mehdiyetin sert tokadı ile karşılaşacak ve hem dünya hem de Türkiye üzerinde oynadıkları oyunların bozulacağına tüm dünya şahit olacaktır.

David Rockefeller’ın bütün itiraflarının detaylarını bu linkten okuyabilirsiniz: http://www.haberiumturk.com/m/?id=8044

Kaynak: https://www.facebook.com/ingilizderindevleti/?fref=ts

Mert Arslanoğlu

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
Tema Fabrika