HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13330 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Kimse eşcinsel doğmaz…

24 Ocak 2017
Ana Sayfa » Genel Haberler » Kimse eşcinsel doğmaz…

24 yıl boyunca Yeni Zelanda hükümetine, 4 yıl boyunca da Birleşmiş Milletlere çalışan, yayınlanmış 10 bin adet bilimsel makalesi ve çalışması bulunan, homoseksüelliğin genetik olup olmadığı üzerine 20 yıldır araştırma yürüten Dr. NeilWhitehead diyor ki;

“Kimse eşcinsel doğmaz ve tüm genom taraması yapıldığında, herhangi bir eşcinsellik genine rastlanmadığı belirtilmiştir.”

Eşcinselliği yıllarca genetik bir durum olarak açıklayanlar ve eşcinselliği normal görenler çok büyük bir yanılgı içindeler. Eşcinsellik insanın fıtratına tamamen ters, tiksinti verici bir sapkınlıktır ve Kuran’a göre kesin olarak haram bir fiildir. Allah eşcinsel oldukları için Lut kavmini bir gecede helak etmiştir. Bu yüzden bugün dünyada her yerde eşcinselliğin propogandasının yapılması, eşcinselliğin son derece normal gösterilmeye çalışılması, Rumilik adı altında İngiliz derin devleti tarafından yayılmaya çalışılması sakın sizi kandırmasın. Allah’ın kesin olarak yasakladığı bu sapkın eylemi fütursuzca işleyenler çok büyük bir günah yükleniyorlar. Lut kavmi ile ilgili belgeseli bu linkten seyredebilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=d5M-vkDcrXQ

Hani Lut da kavmine şöyle demişti: “Sizden önce alemlerden hiç kimsenin yapmadığı hayasız-çirkinliği mi yapıyorsunuz? Gerçekten siz kadınları bırakıp şehvetle erkeklere yaklaşıyorsunuz. Doğrusu siz, ölçüyü aşan (azgın) bir kavimsiniz.” Kavminin cevabı: “Yurdunuzdan sürüp çıkarın bunları, çünkü bunlar çokça temizlenen insanlarmış!” demekten başka olmadı. (Araf Suresi, 80-82)

Derken, tan yerinin ağarma vaktine girdiklerinde onları (o korkunç ve dayanılmaz) çığlık yakalayıverdi. Anında (yurtlarının) üstünü altına çevirdik ve üzerlerine balçıktan pişirilmiş taş yağdırdık. Elbette bunda ‘derin bir kavrayışa sahip olanlar’ için gerçekten ayetler vardır. O (şehir de) gerçekten bir yol üstünde (hâlâ) durmaktadır. (Hicr Suresi, 73-76)

 

Mert Arslanoğlu

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
Tema Fabrika