HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13330 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Köpeğine Kendi Evinin Aynısını Yaptı

05 Şubat 2013
Ana Sayfa » Dünya Haberleri » Köpeğine Kendi Evinin Aynısını Yaptı

İngiltere’de yaşayan  Julian Kite adlı kişi, köpeği Wellington için 5 bin lira harcarayak kendi yaşadığı evin aynısını yaptı.Köpeğine küçük bir malikane yapan Julian Kite, Wellington adlı köpeğini çok sevdiğini de sözlerine ekledi..

Julian Kite, köpeği Wellington için sıradan bir yuva almak yerine 5 bin lira harcayarak evinden esinlendiği küçük bir malikane yaptı. Wellington’ın yeni evinde elektrik ve heykeller var.

İngiltere’de yaşayan Julian Kite, köpeğinin sıradan bir tahta kulübede uyumasını istemedi. Kite, köpeği Wellington için 4 günde yaşadığı evin aynısını yaptı.

Wellington’ın kulübesi için kendi evinden esinlenen Kite, evinin arka bahçesinde 2 metre boyunda, evinde kullanılan taş ve çatı yapım malzemeleriyle minik bir malikane yaptı. Daily Mail’in haberine göre, Wellington’ın yeni evinde elektrik, dış aydınlatma, yürüme yolu ve seramik heykeller de bulunuyor.

37 yaşındaki Kite, kulübe için 5 bin lira harcadı. Ancak katıldığı ‘İngiltere’nin En Büyük Köpek Kulübesi’ yarışmasında kazandığı 3 bin lirayla emeğinin karşılığını geri aldı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Tema Fabrika