HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13330 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Kuzey Irak’ta Canavara Benzeyen Bir Çocuk Doğdu

27 Eylül 2011
Ana Sayfa » Dünya Haberleri » Kuzey Irak’ta Canavara Benzeyen Bir Çocuk Doğdu

Kuzey Irak’ın Musul kentinde bir annenin cep telefonu ile çektiği doğum görüntüleri görenleri dehşete ve hayrete düşürdü. İzleyenlerin tüylerini diken diken eden bu görüntüler başta Irak olmak üzere bir çok ülkede herkesi şoke etmiş durumda.

Irak’ın bir çok ilinde bu görüntülerin cep telefonlarından eksik olmadığı gözlemlendi. Ancak bu haberin aslı insanların yüce yaratıcısını unutup insanlara zulmetmeleri olarak akılarda yerini aldı.

İşte Haberin Ayrıntıları..

Irak’ın değişik kentlerinde birçok kişinin cep telefonunda eksik olmayan bu görüntüler, adeta insanın tüylerini ürpertiyor. İddiaya göre, Musul kentinde yaşayan Arap bir kadının, kayınpederine sürekli eziyet ettiği ve en son bir binanın ikinci katından atarak ölümüne sebep oldu.

İsmi öğrenilemeyen kadın, bir yıl sonra hamile kalır ve hastanede doğum yapar. Doğumda kayınpederine benzeyen bir çocuk doğuran anne, kriz geçirerek çığlık atarken, bazıları ise cep telefonu ile olayı görüntülemeye çalıştı.

Kadının kayınpederine yaptığı zulüm Musul’dan dilden dile anlatılırken, iddiaya göre kadının daha sonra aile meclisi kararı ile öldürüldüğü belirtildi.  Kilolu ve bıyıklı hali ile dünyaya gelen çocuğun ise Amerikalılara teslim edildiği iddia ediliyor

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Tema Fabrika