HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13330 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Meksika’da Vahşet! 17 Müzisyen Katledildi

30 Ocak 2013
Ana Sayfa » Dünya Haberleri » Meksika’da Vahşet! 17 Müzisyen Katledildi

Latin Amerika ülkesi Meksika’da işlenen cinayet ve yapılan vahşet olaylarına bir yenisi eklendi.Yaklaşık olarak 10 gündür kayıp olan 17 müzisyen işkence edilerek öldürüldükten sonra bir kuyuda cesetleri bulundu.

Alınan bilgilere göre, Meksika’da ünlü olan müzik grubu Kombo Kolombia’nın üyesi oldukları bilinen  17 kişinin cesetleri, ülkenin kuzeyindeki Nuevo Leon eyaletinde terk edilmiş bir çiftliğin kuyusunda bulundu.

Olay Kolombiya tarzı müzik yapan “Kombo Kolombia”nın ölümden kurtulmayı başaran tek üyesinin polisi haberdar etmesiyle ortaya çıktı. Silahlı kişiler tarafından kaçırılan müzik grubu üyeleri öldürüldükten sonra cesetleri 15 metre derinlikteki bir kuyuya atıldı. Olayla ilgili polise bilgi veren grup üyesi, minibüslerle kaçırıldıklarını ve 4 saat süren yolculuk boyunca sürekli darp edildiklerini dile getirdi.

Uyuşturucu kullanıp kullanmadıkları ve uyuşturucu çeteleriyle çalışıp çalışmadıkları sorularına maruz kaldıklarını belirten grup üyesi, terk edilmiş çiftlikte tüm grup üyelerine diz çöktürüldükten sonra başlarına tek kurşun sıkılarak infaz edildiklerini söyledi. Meksika polisi, müzik grubu üyelerinin neden öldürüldüğünü henüz bilmediklerini, soruşturmanın devam ettiğini belirtti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Tema Fabrika