HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13330 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Myanmar’daki Müslüman katliamının arkasına gizlenen İngiliz derin devleti

07 Eylül 2017
Ana Sayfa » Genel Haberler » Myanmar’daki Müslüman katliamının arkasına gizlenen İngiliz derin devleti

 

Tüm dünyanın gözleri önüne Arakan’daki Müslümanlara çok büyük bir zulüm yapılıyor. 3 günde tam 3 bin Müslüman şehit edildi! Orada yaşayan Müslümanlar diri diri yakılıyor, köyleri boşaltılıyor. Adeta orada yaşayan tüm Müslümanlar toplu olarak katledilirken hem Müslüman alemi hem de tüm dünya bu korkunç zulme hiç sesini çıkarmıyor! (İngiliz derin devleti oradaki doğal gaza ve petrole sahip olmak için Arakan’daki köyleri boşaltıyor ve Müslümanları şehit ediyor)

Arakan’da Müslüman kıyımı yapan Myanmar devlet başkanı Suu Kyi’nin İngiliz vatandaşı olduğunu, İngiltere’de eğitim gördüğünü, kocasının da bir İngiliz olduğunu biliyor muydunuz?Myanmar devlet başkanı Suu Kyi İngiliz derin devletinin kalesi olan Chatham House’taki toplantılara sürekli katılıyor. Bildiğiniz gibi İngiliz derin devleti Chatham House’ta tüm dünyayı nasıl parçalayıp yöneteceğine dair toplantılar düzenliyor. İngiliz derin devletine son derece sadık olan ve dünyanın dört bir yanından gelen devlet adamları da Chatham House’ta sürekli buluşup diğer ülkeleri nasıl dizayn edeceklerini konuşuyorlar.

Müslümanları katleden Myanmar devlet başkanı Suu Kyi Amerika tarafından da göklere çıkarılıyor. Basın ve ifade özgürlüğünü savunan Amerikan kuruluşu Özgürlük Forumu Su Kyi’yi bir milyon dolarlık ödülüne layık görüyor! Merkezi Virginia’da bulunan kuruluştan yapılan açıklamada, Nobel ödüllü muhalif liderin, ”insan hakları ve demokrasi için gösterdiği barışçı çabalardan dolayı” seçildiği bildiriliyor! 66 yaşındaki Suu Kyi, ‘Myanmar’da yıllardır demokrasi için verdiği mücadele ve demokrasi konusunda uluslararası sembol olması’ nedeniyle Chatham House ödülü ile de onurlandırılıyor! Yani Amerika ve İngiliz derin devleti Müslüman kıyımı yapan Myanmar devlet başkanı Suu Kyi’yi çok barışcıl olduğu için (!) adeta ödüle boğuyor! Bunlar adeta insanlarla dalga geçiyorlar. Müslüman katliamı yapan kişiyi göklere çıkarıyorlar.

Müslümanların sürekli zulüm görmesini engellemek için Müslüman ülkelerin birlik olması şart. Yoksa bu katliamlar aralıksız devam edecek. Yemen’i, Arnavutluk’u, Mısır’ı, Irak’ı, Suriye’yi, arka arkaya bitirdiler ve Müslümanları mahfettiler. Acaba Müslümanlar birlik olmak için daha neyi bekliyorlar? Peki ya Türkiye, ortaya çıkıp bu korkunç zulmü bitirmek adına neden bütün Müslümanları tek bayrak altında toplamıyor? Soruyorum size, harekete geçmeniz için daha kaç Müslümanın şehit edilmesi gerekiyor!

Mert Arslanoğlu

Myanmar devlet başkanı Suu Kyi İngiltere’de Chatham House’tan çıkarken:

 

 

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler : , , ,
Tema Fabrika