HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13330 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Niyazi Neden Seksenler’den Ayrıldı?

12 Şubat 2015
Ana Sayfa » Dizi Fragmanları » Niyazi Neden Seksenler’den Ayrıldı?

TRT1 Ekranlarında yayınlanan fenomen dizi Seksenler’de şok eden ayrılık yaşandı. Seksenler dizisinde Niyazi olarak rol alan Vural ÇELİK, süpriz bir şekilde diziye veda ederek hayranlarını üzdü.

 

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ‘Seksenler’ dizisinde sürpriz ayrılık. ‘Niyazi’ karakterine hayat veren Vural Çelik, diziye veda etti.

Ünlü oyuncu Vural Çelik, sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan; Üç sezon “Niyazi” tiplemesiyle benim de bir parçası olduğum “Seksenler” dizisinden ayrılmış bulunmaktayım. Saygılarımla’ açıklamasını yaptı

Vural Çelik Kimdir?

-Vural Çelik 18 Mart 1973 yılında başkent Ankara’da dünyaya geldi.

-Türk sinema, tiyatro ve dizi oyuncusudur.

-Aslen Ordu’ludur. Ortaokul-lise çağında herkesin taklitlerine güldüğü, desteklediği bir öğrenciydi. Bir arkadaşı, Levent Kırca Tiyatrosu’na gazete ilanıyla oyuncu arandığını söyledikten sonra 1989 yılında başvuru yaptı ve kabul edildi. Levent Kırca Tiyatrosu’ndan sonra Yasemin Yalçın’ın tiyatrosuna eryaman escort girdi. Orada sanat yönetmeni olan Selahattin Taşdöğen’in yardımcılığını üstlendi. Selahattin Taşdöğen vasıtasıyla Necati Akpınar’la tanıştı. Necati Akpınar’ın yanında organizatörlüğü öğrenmeye başladı. Daha sonra Yılmaz Erdoğan ile tanışarak BKM oyuncusu olarak çalıştı.

 

-Avrupa Yakası dizisinde Kubilay Peynircioğlu ve Gülenay Peynircioğlu karakterini canlandırdı. En son oynadığı oyun şu anda yayınlanan “Seksenler” dizisidir.

-Ünlü oyuncu süpriz bir kararla rol aldığı Seksenler’den ayrıldı.

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Tema Fabrika