HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13330 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Oruç Tutmadığı İçin Feci Dayak Yedi

18 Ağustos 2012
Ana Sayfa » Gündem Haberleri » Oruç Tutmadığı İçin Feci Dayak Yedi

Erzincan’da M.Sezer isimli   kişi, yolda sigara içerken 15-20 kişilik bir grup tarafından durduruldu.Durdurulan vatandaşa niye oruç tutmuyorsun dayatmasını yapan grup ,daha sonra oruç tutmayan M. Sezer adlı kişiyi linç etti.

Polislerin Gözleri Önünde Dövdüler!

Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı yaptığı yazılı açıklama ile Erzincan’da sigara içen bir kişinin 15-20 kişi tarafından öldüresiye dövüldüğünü duyurdu.

Dün öğle saatlerinde Erzincan’ın kalabalık meydanlarından birinde sigara içen M. Sezer’in 15-20 kişilik bir grup tarafından ölesiye dövüldüğünü belirten vakıf, saldırının polis aracı önünde gerçekleşmesine rağmen polisi müdahale etmeyerek, saldırıya seyirci kaldığına dikkat çekti.

Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı, “Ramazan bitmeden saldırılar bitmeyecek. Her Ramazan olduğu gibi bu Ramazan’da da yurdun dört bir yanından, her gün bir Alevi can’ımıza saldırı ve linç haberi alıyoruz. Yeter diyoruz! Ancak yetmiyor!” dedi.

Yapılan saldırıyı ve saldırıya sessiz kalanları kınayan ve “Ne bu toprakları terk edeceğiz, ne de asimile olacağız” diyen vakıf, yetkilileri, savcıları göreve çağırdı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Tema Fabrika