HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13330 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Övülmesi ve göklere çıkarılması gereken Abdülhamit değil Abdülaziz’dir!

28 Eylül 2016
Ana Sayfa » Genel Haberler » Övülmesi ve göklere çıkarılması gereken Abdülhamit değil Abdülaziz’dir!

Neden bunca yıldır hep Abdülhamit ön plana çıkarıldı, neden hep övülen, göklere çıkarılan Abdülhamit oldu hiç merak ettiniz mi?

Çünkü Abdülaziz İngiliz derin devletinin hakimiyeti altına girmeyi asla kabul etmedi. Çok dindar, yiğit ve cesur bir padişahtı. Asla içki içmezdi, namazlarına titizdi. Darwinist propagandaya izin vermiyordu.

Abdülaziz İngilizlerin taleplerinin hiçbiri kabul etmeyince bu sefer hain bir saldırı ile şehit edildi. Hanlar hanı Abdülaziz Han’ın intihar ettiğini söyleyenler alçakça yalan söylüyorlar. Abdülaziz’e karşı yapılan darbede Mithat Paşa Medreseleri de ayaklandırdı. O zamanın paralel yapısı da bu softalar olmuştur. Darbeler halkın tam bilgilendirilmemesinden de kaynaklanıyor. Abdülaziz darbesi çok az askerle yapılmıştı. Abdülaziz’e yapılan darbe günü, Harbiye öğrencilerine asker kıyafeti giydirilmişti, tıpkı 15 Temmuz darbesindeki gibi.

Abdülaziz’in hal fetvasını veren Galata’da tekris olmuş, Darwinist, materyalist, İngiliz hayranı olan Şeyhülislam Hasan Hayrullah’tı.Abdülaziz şehit edildikten sonra bütün akrabalarının mal varlığına el konmuştur, bununla da darbeciler 5. Murat’ın kumar borcunu ödemişler. Abdülaziz’i şehit edenler intihar süsü vermeye çalıştılar, onu da başaramadılar.

Abdülaziz Han’ı şehit eden İngiliz derin devleti yerine kendi sözünden çıkmayan Abdülhamit’i getirdi. Abdülhamit zamanında Osmanlı Toprakları 12 milyon metrekareden 2 milyon metrekareye indi! Abdülhamit Kıbrıs’ı da para karşılığında İngilizlere sattı. Abdülhamit zamanında ilk bira fabrikası, ilk rakı fabrikası açıldı. Saraya kasalarla şaraplar gelmeye başladı. Yine ilk kerhane Abdülhamit zamanında açıldı.

Abdülhamit döneminde Darwinizm kitapları basılıp her yere dağıtıldı.Abdülhamit ne kadar Darwinist Paşa, yazar, öğretim görevlisi vs. varsa hepsini devreye sokmuştur, Darwinist propaganda yaygınlaştırılmıştır. Darwinizm Abdülhamit devrinde resmi felsefe olarak okutulmuştur, alelen Allah’ın varlığı inkar edilmiştir, bugün de bu sistem aynı şekilde devam etmektedir.

Osmanlı’yı yıkan, tüm felaketleri ülkemizin başına getiren, Paralel yapıyı örgütleyen hep İngiliz derin devletidir.İngiliz derin devleti Osmanlı’yı içten çökertmek için Abdülaziz’i şehit edip yerine Abdülhamit’i getirmiş ve onu dilediği gibi yönetmiştir. Abdülaziz Han’dan hiç bahsedilmeyip Abdülhamit’in göklere çıkarılması bu yüzdendir. Abdülhamit dönemi hakkında bunca zamandır halk yanlış bilgilendirilmiş, biz konuyla ilgili doğru bilgiyi anlatıyoruz. Böylece asıl övülmesi gereken, göklere çıkarılması gereken padişahın Abdülhamit değil Hanlar hanı Abdülaziz olduğunu söylüyoruz.

Abdülaziz 1 Abdülaziz 2 Abdülaziz 3 Abdülaziz 4 Abdülaziz 5 Abdülaziz 6 Abdülaziz 7

Kaynak: Abdülhamit ile ilgili gerçekler:

https://www.facebook.com/notes/a9-tv/2-abd%C3%BClhamit-d%C3%B6neminde-evrim-teorisi/1471836892842692?__mref=message

Mert Arslanoğlu

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
Tema Fabrika