HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13330 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

PKK, nasıl olur da Birleşmiş Milletler’in terör listesinde olmaz!

05 Mayıs 2016
Ana Sayfa » Genel Haberler » PKK, nasıl olur da Birleşmiş Milletler’in terör listesinde olmaz!

PKK’nın Birleşmiş Milletler’in terör listesinde yer almadığını biliyorsunuz değil mi? Türkiye’de tam 30 yıldır 40.000 askerimizi şehit düşüren bu kalleş örgütün Birleşmiş Milletler’in terör listesinde olmaması gerçekten büyük bir rezalet!

Birleşmiş Milletler İşid’i terör listesine alıyor ama binlerce askerimizi, vatandaşımızı, çocuklarımızı, Kürt kardeşlerimizi şehit etmiş, çocuklarımızı dağa kaçırıp eline silah tutuşturmuş PKK’yı terör listesine almıyor! Kimse de çıkıp bunun nedenini sormuyor!

Bakın Birleşmiş Milletlerin terör listesinde 4000-5000 insanın ölümüne neden olan El-Kaide var, 40.000 kişinin şehit olmasına neden olan kalleş ve alçak PKK yok!

Bu durumun da İngiliz derin devletinin bir oyunu olduğu açıkça görülüyor. Yok PKK terör örgütü değil, yok YPG terör örgütü değil diyerek derin devletler durmadan bu kalleş PKK’yı silahla beslediler ve beslemeye de devam ediyorlar. Tek amaçları Türkiye’yi bölüp paramparça etmek. Ortadoğu’da güçlü bir Türkiye’nin varlığını asla kabul etmiyorlar ve bunun için yıllardır mücadele ediyorlar. Başarılı olamayacaklar o ayrı.

Devletimiz bu durumu hiçbir şekilde kabul etmemeli ve Birleşmiş Milletlere PKK’yı terör örgütüne almaları için ciddi baskı yapmalı. Türk devletinin bu durumu kabul etmesi söz konusu olamaz. Fransa’da en ufak bir terör olayında dünya ayağa kalkıyor, Türkiye’de yıllardır savaşan PKK terör örgütü listesine bile alınmıyor! Türkiye biran önce gerekli yaptırımları uygulayarak PKK’yı terör listesine aldırsın, bu konuda en ufak bir taviz verilmesin. Milletçe devletimizden talep ediyoruz.

Mert Arslanoğlu

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
Tema Fabrika