HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13330 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Sahanın ortasında ilişkiye girdiler

27 Ağustos 2013
Ana Sayfa » Genel Haberler » Sahanın ortasında ilişkiye girdiler

Danimarka’nın süper liginde oynayan iki takımın karşılaşması bittikten sonra sahaya inen çift, sahanın ortasında aleni bir şekilde ilişkiye girdiler. Sahanın ortasında ilişkiye giren çift, güvenlik görevlilerince sahadan atıldı.

Danimarka’nın süper lig takımlarından Brondby kendi sahasında Randers ile oynadı. 0-0 biten maç sonrasında bir çiftin sahanın orta yuvarlağı içinde ilişkiye girmesini   gören görevliler çifti stadyumdan attılar. Saha ortasında seks yapan çift sahadan atılırken, güvenlik elamanlarına tepki göstererek, “maç bitti, aşka geldik eve gitmeyi bekleyemedik ne var bunda kızacak” şeklinde konuştular.
Brondby kulübü basın şefi Mikel Davidsen tarafından twitter’de yapılan açıklamada, maç bitiminde seyirciler sahadan çıkarken, bir çiftin sahanın tam ortasına giderek, orta yuvarlakta ilişkiye girdikleri  görülmesi üzerine güvenlik elemanlarının çifte müdahalede bulunduğu ve hemen sahadan atıldığı bildirildi. Olay Danimarka medyasında alaylı bir şekilde yer aldı. Gazeteler olaya geniş yer ayırırken “Brondby ve Randers arasında oynanan maç 0-0 sonuçlandı. Hiçbir oyuncu gol atamadı ama saha ortasında ilişkiye giren erkek gol attı” cümleleriyle verdi. Olaydan sorumlu tutulan Brondby kulübünün güvenlik şefi ise konuşmak istemedi. Kulüp yöneticileri söz konusu çifti polise şikayet etmeyeceklerini açıkladılar.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Tema Fabrika