HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13330 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Selahattin Demirtaş Sallana Sallana Dinle

29 Temmuz 2014
Ana Sayfa » Gündem Haberleri » Selahattin Demirtaş Sallana Sallana Dinle

HDP’nin Cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş, İMC Tv’de katıldığı programda bağlama çalıp Kürtçe-Türkçe şarkı söyledi. Demirtaş’ın bağlama çalıp türkü söylemesi herkesi mest etti.

Demirtaş Bağlama Çaldı Türkü Söyledi

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Selattin Demirtaş İMC TV’de yayınlanan Feryal Öney’in sunuculuğunu yaptığı Bayram Özel programına katıldı. Sosyal medyadan çeşitli tepkiler alan Demirtaş’ın görüntülerine en çarpıcı yorum rakibi olan Ekmeleddin İhsanoğlu’ndan geldi. İhsanoğlu, “Eğer aday olmasaydım oyumu Demirtaş’a verirdim.” dedi.

Sohbetiyle programa renk katan Köşk adayı Selahattin Demirtaş Bağlama çaldı, türkü söyledi. Program izleyenleri mest etti.

demirtas-baglama

Demirtaş güzel sesi ile dikkat çekerken seslendirdiği türkülerle kalpleri fethetti. Köşk çalışmalarına bayram arası veren ve Bayram programına konuk olan Demirtaş, seçim çalışmalarını “Bağlamadan başka bir şey çalmıyor” sloganıyla yürütürken programda Bağlama çalması gönderme olarak yorumlandı.

ekmeleddin-demirtas

İhsanoğlu, Aday Olmasaydım Oyumu Demirtaş’a Verirdim
Öte yandan Demirtaş’ın Bağlama çalıp türkü söylemesi ve sesinin güzelliği sosyal medyaya da yansıdı. Kullanıcılar Demirtaş’ı tebrik etti.

HDP’nin Cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş’ın Bağlama çalıp türkü söylediği görüntüler ilginç yankılar alırken en çarpıcı yorum Demirtaş’ın rakiplerinden olan Ekmeleddin İhsanoğlu’ndan geldi.

İhsanoğlu Twitter hesabından yaptığı açıklamada “Eğer aday olmasaydım oyumu Demirtaş’a verirdim” dedi. Demirtaş’ın Bağlama çalıp türkü söylediği haberin linki paylaşan İhsanoğlu “Güzel türkülerin ve bağlaman içinde teşekkürler” diyerek rakibine seslendi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Tema Fabrika