HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13330 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Şok-Amerika’nın UFO’ları Tuttuğu Yer Görüntülendi

17 Ağustos 2013
Ana Sayfa » Dünya Haberleri » Şok-Amerika’nın UFO’ları Tuttuğu Yer Görüntülendi

Amerika’nın Nevada Çölü’nde 51. Bölge olarak bilinen gizemli yer görüntülendi. Nevada Çölü’nde bulunan bu gizemli yerin UFO’ların saklandığı, doğaüstü deneylerin yapıldığı yer olduğu iddia edildi.

ABD’nin Nevada Çölü’nde 51’inci Bölgenin Görüntüleri İlk Kez Çekildi.

UFO’ların saklandığı, doğaüstü deneylerin yapıldığı Yer 51’inci Bölge…

Köy yolu gibi. Asfalt bile değil. Hiç dikkat çekmiyor. Ama görüntüye aldanmayın. Çünkü dünyanın en gizli üssüne gidiyor.

Bölgenin etrafında adım başı bu uyarılar yer alıyor. “Dikkat bölgeye girilmez”, “Dikkat fotoğraf ya da video çekilmez” tabelalarındaki uyarılara uymayanlar anında tesbit ediliyor.

Bu uyarılara uymayıp da belli bir mesafeyi aşarak fotoğraf çekmeye kalkışanlar önce sorgulanıyor sonra para cezasına çarptırılıyor.

ABD’deki Nevada Çölü’nde bulunan 51’inci bölge, dünyadaki tüm komplo teorisyenlerinin ilgisini çekiyor. Bugüne kadar, kale gibi korunan ve dünya ile bağlantısı olmayan bölge için UFO’ların saklandığı, doğaüstü deneylerin yapıldığı iddia edildi.

İşte bir devriye aracı. Devriye gezen bazı araçların plakaları üzerinde sadece sıfırlar var. Üsteki tüm diğer araçlar gibi beyaz renkte ve üzerinde hiçbir işaret ya da yazı yok.

Plakası boş, beyaz otobüsün, üssün personelini taşıdığı ve ayda iki kez bu yoldan geçtiği söyleniyor.  “Servis otobüsü” dedikleri bu beyaz otobüslerin nereden kalktığı da muamma.

Las Vegas Havalanı’ndan her sabah üzerinde hiçbir yazı olmayan, uçuş kayıtlarında görünmeyen beyaz 7 Boeing uçağı kalkıyor, akşam saatlerinde iniyor. İçinden çıkan yüzlerde insan kalabalığa karışıp kayboluyor.

 

ufolarin-gizlendigi-yer-abd-amerika-nevada-colu (5)

Amerika’nın UFO’ları Tuttuğu Yer Görüntülendi

ufolarin-gizlendigi-yer-abd-amerika-nevada-colu (6)

Amerika’nın UFO’ları Tuttuğu Yer Görüntülendi

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Tema Fabrika