HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13328 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Şok-Şili’de Bulunan Uzaylının Belgeseli Çekiliyor

09 Nisan 2013
Ana Sayfa » Dünya Haberleri » Şok-Şili’de Bulunan Uzaylının Belgeseli Çekiliyor

Latin Amerika Ülkelerinden Şili’de bir uzaylıya ait olduğu belirtilen bir cesedin bulunduğu açıklanırken, söz konusu uzaylının belgesel filminin çekileceği ve uzaylıya ait görüntülerin yer alacağı açıklandı..

ABD’de piyasaya sürülecek bir belgesel, UFO araştırmacılarının büyük ilgisini çekecek gibi görünüyor. Eski bir acil servis doktoru olan Steven Greer’in imzasını taşıyan ‘Sirius’ adlı belgeselde, 15 cm boyunda bir uzaylıya ait görüntüler yer alacak.

Uzaylılar hakkında saklanan bilgilerin açığa çıkarılması için ABD hükümetine çağrıda bulunan Greer, belgeselinde Dünya dışı varlıkların ne tür teknolojiler kullandığı ve kendi gezegenlerinden Dünyamıza gelmek için Uzay’da nasıl yol aldıkları hakkında da bilgiler sunacak.

Ancak belgeselde en çok ilgi çekecek olan kısım, şüphesiz ‘küçük uzaylı’ görüntüleri olacak. DNA analizine göre ‘bilinmeyen bir canlı’ olduğu belirtilen uzaylının, Şili’nin Atacama çölünde birkaç yıl önce bulunduğu öne sürülüyor.

Uzaylıların varlığı hakkında uluslararası kamuyoundan saklanan bilgileri ortaya çıkarmayı amaçlayan Greer, internette yayımlanan bir videosunda yaptığı açıklamada, “Dünya dışı varlıklar ve UFO’lar hakkındaki gizliliğin, uzaylılarla bir ilgisi yok. Bu insanlarla, büyük şirketlerin sahip oluğu güçlerle ve sizin gerçeği bilmenizi istemeyen finansal güçlerle bağlantılı bir durum” dedi.

Huffington Post’un haberine göre, Greer, 1993 yılında ‘The Disclosure Project’ adlı bir çalışma başlatarak UFO’lar ve uzaylı varlıklar hakkındaki bilgilerin ve Dünya dışı teknolojilerin ortaya çıkarılması için hükümete baskı kurmaya başladı. Greer’in ana amacı, uzaylı varlıkların kullandıkları ve bizim bilmediğimiz enerji ve itiş gücü sistemlerini keşfetmek.

‘Sirius’ adlı belgeselin galası 22 Nisan’da yapılacak. Greer, “Geride kalan 100 yılda insanlar çok daha gelişmiş bir teknolojiyle yaşayabilirdi… Belgeselimde insanlara ne tür bilgilerin gizli tutulduğunu ve aslında kömüre, petrole, nükleer güce ihtiyacımız olmadığını anlatmaya çalışacağım. Bunlar, gizliliği sürükleyen gerçekler” dedi.

Siriussilki4556

Şili’de Bulunan Uzaylının Belgeseli Çekiliyor

Açıklamaları ve ortaya koyduğu niyetle insanları bilinmeyenleri aktarmak istediğini anlaşılan Greer’in asıl amacı, sunacağı görüntülerin gerçekliği analiz edilince daha iyi anlaşılacak.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Tema Fabrika