HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13328 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Su altındaki gizemli desenin sırrı çözüldü

31 Ağustos 2013
Ana Sayfa » İlginç Haberler » Su altındaki gizemli desenin sırrı çözüldü

Okyanus derinliklerinde bir balığın çizdiği desenin sırrı çözüldü. Bilim insanlarının uzun süredir yaptığı araştırmalar sonucunda balığın suyun altında çizdiği muhteşem desenin sırrı açıklandı.

Geçtiğimiz yıl dalgıç Yoji Ookata’nın okyanus derinliklerinde keşfettiği ilginç olayın sırrı çözüldü. Görüntülerde bir balığın okyanus derinliklerinde ilginç bir desen çiziyor. Simetrik bir şekilde desen çizen balığın bu olayı çoğu kesim tarafından farklı yorumlandı. Bazı kesimler UFO olabileceği üzerinde tartışırken, bazı kesimler bu olayın mucize veya kıyamet alameti olduğu yönünde tartışmalar yaptı.

Ancak gerçek sonra anlaşıldı.

Bilim insanları,  geçtiğimiz yıl dalgıç Yoji Ookata’nın okyanus derinliklerinde görüntülediği olayı çözümlemek için uzunca bir süre  zaman harcadı. Bilim insanlarının çözdüğü olay, herkesi şaşkına uğrattı. İnsanların kafasını kurcalayan bu balığın olayı  bir yaratılış mucizesini ortaya çıkardı.

Okyanus derinliklerinde  24 metre suyun  altında, kumlara çizili duran ve mükemmel bir simetriye sahip olan bu gizemli şekil, kirpi balığının yumurtalarını dip akıntılarından korumak için inşaa ettiği bir yuva olduğu anlaşıldı.

Bir yaratılış mucizesi olan Kirpi balığının, akıntılı deniz tabanında bu kadar mükemmel simetriye sahip bir yüzey şekli inşaa etmesi hayranlıkla karşılandı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Tema Fabrika