HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13330 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Türkiye hala tehlikede, halktan legal milis gücü kurulmalı…

06 Ağustos 2016
Ana Sayfa » Genel Haberler » Türkiye hala tehlikede, halktan legal milis gücü kurulmalı…

Bu yapılan İngiliz derin devletinin bir darbe denemesiydi. Türkiye’yi ele geçirip parçalama niyetiyle Deccal taraftarları atağa geçti. Fakat hem halkın tepkisini planlamadılar, hemde darbe sırasında hiç ummadıkları olağanüstü olaylar meydana geldi ve darbe geri püskürtüldü.

Fakat bu tehlikenin bitmesi anlamına gelmiyor. Tam tersinde İngiliz derin devleti bu darbeyi Türkiye’nin açıklarını tespit etmek için yapmış olabilir.Esaslı ve daha güçlü bir ikinci deneme kapıda olabilir. Halkın güçten düşmesini veya rehavete kapılmasını bekliyor olabilirler.

Bu yüzden devlet biran önce çok ciddi tedbir almalı. Halkın içinden en az 300 bin kişilik milis güç oluşturulabilir. Bu milis güç otomatik silahlarla donatılmalı, tanksavarları ve uçaksavarları olmalı. Bu milis güç polisten ayrı bir güç olarak hazır bulundurulmalı. Milis güç ve polis gücü birleştiğinde muazzam bir güç oluşur ve düşmana karşı çok caydırıcı olur. Milis gücü İçişlerine bağlı olur ve ruhsatlı silahlı olur. Bunlara eğitim verilir. Tank ve uçak saldırısında düşmanı nasıl püskürtecekleri öğretilir. Milis güç Türkiye’nin dört bir yanında heran harekete geçecek gibi hazır olur. Milis güç kanunlarla teminat altına alınır. Devletimiz bu konuyu hiç geciktirmeden uygulasın, Türkiye’nin güvenliği için bu çok hayati bir konu biran önce uygulamaya geçirilsin.

Asıl plan Türkiye’nin işgal edilmesidir ve bunun ardındaki üst akıl da İngiliz derin devletidir. Milletimiz tehlikeyi iyi görmeli.

Mert Arslanoğlu

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler : ,
Tema Fabrika