HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 13330 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Vahşet-Futbolcunun başını kesip evinin önüne attılar

30 Ekim 2013
Ana Sayfa » Dünya Haberleri » Vahşet-Futbolcunun başını kesip evinin önüne attılar

Brezilya’da herkesin kanını donduran bir cinayet olayı yaşandı. İsveç Süper Ligi Allsvenskan’da futbol oynayan Brezilyalı futbolcu 35 yaşındaki João Rodrigo, vahşice katledildi. Futbolcu  Joao Rodrigo’nun kafasını kesen kişi veya kişiler kesik başını da kapısının önüne bıraktılar.

İsveç Süper Ligi Allsvenskan’da futbol oynadıktan sonra Brezilya’ya  dönen Brezilyalı 35 yaşındaki futbolcu Joao Rodrigo , başı kesilerek öldürüldü.

Sabah saatlerinde  karşı evinin kapısına bırakılan sırt çantasını açan eşi, eski futbolcunun kesik başıyla karşılaştı. Rodrigo’nun eşinin bir polis memuru olduğu belirtildi.
Brezilyalı futbolcu Joao Rodrigo’yu katledenlerin uyuşturucu çetesi olabileceği tahmin ediliyor.
İşte Haberin Ayrıntıları
“Brezilya, Honduras ve İsviçre’de çeşitli takımlarda forma giyen 35 yaşındaki Juan Rodrigo Silva Santos adlı bir futbolcu Rio de Janeiro kentinde evine giderken iki kişi tarafından zorla kaçırıldı. Brezilya polisi, saldırganların futbolcu Silva Santos’a iki gün işkence yaptıktan sonra kesik kafasını eşi ile birlikte yaşadığı evinin önüne bir sırt çantası içinde bıraktıklarını açıkladı. Görgü tanıkları ise, Silva Santos’un kesik kafasının yanısıra gözlerinin oyulduğunu ve dilinin de çıkarıldığını belirttiler. Santos’un futbolu bıraktıktan sonra kendisine ait bir iş yeri açtığını ifade eden arkadaşları, eski futbolcunun sakin ve kendi halinde biri olduğunu vurguladılar.” (Alıntı-milliyet)
Brezilya polisi vahşi cinayeti işleyen kişiler hakkında henüz bir bilgi elde edemediğini açıklarken, cinayete kurban giden eşi ise mafya ve uyuşturucu çetelerinin Juan Rodrigo Silva Santos adlı futbolcuyu infaz ettiklerini söyledi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Tema Fabrika